7.02.17
Ametikoht Ametniku nimi Kontaktid Haridus ja eriala

Osakonna juhataja
Ametijuhend

Urmas Kupp

384 8259, 509 1415
Urmas.Kupp@tyri.ee

kõrgharidus,
põllumajanduse
mehaniseerimine

Maakorraldusspetsialist
Ametijuhend

Ene Mägi

384 8252, 511 8875
Ene.Magi@tyri.ee

kõrgharidus,
õigusteadus

Ehitusspetsialist
Ametijuhend

Kalev

Pagarand

384 8255, 5347 2657
Kalev.Pagarand@tyri.ee

kõrgharidus,
põllumajanduse
mehaniseerimine

Ehitus- ja
keskkonnaspetsialist

Ametijuhend

Janelle Leenurm

384 8279, 522 7326
Janelle.Leenurm@tyri.ee
tööaeg: E, T, R
 

kõrgharidus

Arvutispetsialist
Ametijuhend

Aivar Luste

384 8256, 5344 9650
Aivar.Luste@tyri.ee

kesk-eri,
elektronarvutustehnika
ekspluatatsioon

Varahaldusspetsialist
Ametijuhend

Marje Pärn

384 8250, 5333 0476
Marje.Parn@tyri.ee

kõrgharidus,
majandusteadus

 

Metsakonsultant - Arne Sepp
Telefon: 510 9732
iga kuu esimesel ja kolmandal reedel 9.00 - 12.00
Asukoht:
F. J. Wiedemanni tn 13, 72213 Türi linn