« Tagasi

Türi Elamuspargi meeskond kutsub talgutele

Tänavu maikuus avatud viie seiklusraja ja lisaatraktsioonidega Türi Elamuspark on saanud väga populaarseks nii turistide kui kohalike elanike hulgas.

Türi Elamuspargi eestvedaja Sulo Särkinen andis teada, et meeskond on planeerimas sinna uusi rajatisi ja tegevusi. „Külastasime Berliinis toimunud Euro Attraction Show 2017 messi, mis andis meie ideedele kinnitust ja hoogu juurde, et pakkuda Türi pargis uusi võimalusi, mis senini Eestis puuduvad," ütles Särkinen. „Ootame vabatahtlikke appi järgmist metsatukka võsast puhastama. Eeltööd teeme ise ära, kuid palume abi okste väljatoomisel ja prahi koristustöödel."

Talgupäev toimub sel laupäeval, 7. oktoobril kell 10-16. Seejärel pakutakse kõigile abilistele tasuta talgusuppi ja kell 16-19 on neil võimalus mängida kettagolfi ja seigelda seiklusradadel.

Talgupäeval osalemiseks tuleb end registreerida e-posti aadressil info@tyrielamuspark.ee või helistada telefonil 5308 8495 ning teatada oma nimi ja vabatahtlike arv, et korraldajad teaksid suppi tellida.

Talgutele on oodatud 30-40 vabatahtlikku, eelkõige noored alates 15. eluaastast ja täiskasvanud, aga soovi korral võib tulla ka kogu perega. „Appi tulevad ka Eestis missioonil viibivad Inglismaa sõdurid, kellega saab lähemalt tutvust teha ja uurida nende eluolu kohta," lisas Särkinen.

Igapäevaselt on Türi Elamuspark alates oktoobrist suletud, kuid sügis-talvisel perioodil on eelbroneerimisel võimalus parki külastada gruppidel ja firmadel. Türi Spordiklubide Liidu eestvedamisel, elanike soovil ja Türi valla kaasava eelarve toel rajati tänavu juulis Kõrgessaarde ka discgolfi rada, mida kõik soovijad saavad kasutada tasuta.

Tule talgutele ja loome koos Türile midagi ägedat!


Lisainfo
Sulo Särkinen
Türi Elamuspargi eestvedaja
5308 8495
https://tyrielamuspark.ee/
https://www.facebook.com/tyrielamuspark/Teate koostas
Katrin Soomets
avalike suhete ja kultuurispetsialist
384 8231, 5332 6401
katrin.soomets@tyri.ee