ettevõtluskonkurss

Türi Vallavalitsus kuulutas välja 9. jaanuari 2018 istungi korraldusega nr 19 ettevõtluskonkursi Türi valla 2017. aasta parimate ettevõtete ning füüsilisest isikust ettevõtjate väljaselgitamiseks.

Konkursi eesmärk on tunnustada Türi vallas tegutsevaid edukaid füüsilisest isikust ettevõtjaid ning äriühinguid, sh suur- ja väiketootjaid, talusid, põllumajandus- ja muid ettevõtteid. Konkursile võib esitada füüsilisest isikust ettevõtjaid ning äriühinguid, sh maaettevõtlusega (taime- ja loomakasvatussaaduste tootmine) tegelevaid suur- ja väiketootjaid (talud ja põllumajandusettevõtted), alternatiivset suunda arendavaid talusid ja muid ettevõtteid, kes tegutsevad Türi vallas.

2018. a valitakse parimaid viies kategoorias. Kandidaadi ülesseadmiseks tuleb Türi Vallavalitsusele esitada hiljemalt 6. veebruaril 2018 vormikohane ankeet.

Täidetavad e- ankeedid viiele kategooriale (korrektselt vormistatud ankeet saadetakse Türi vallavalitsuse meilile).


Eelmisel aastal tunnistati parimaks ettevõtteks OÜ HTM Grupp,  edukaimaks alustavaks ettevõtteks Nordic Bee Centre OÜ, parima kohaliku toote või teenuse tunnustuse pälvis OÜ Kyllitex lasteriided ja Türi valla parimaks taluks tunnistati Jändja külas asuv Raismikuoja  talu. Parim töökollektiivi juht oli AS Konesko Türi-Alliku Logistikakeskuse juht Rain Oja.

Türi vald korraldab ettevõtluskonkurssi kaheteistkümnendat korda.

 

Info:

Üllar Vahtramäe
arendusjuht
Yllar.Vahtramae@tyri.ee
384 8240
504 0112