Hallatavad asutused

20.09.17

 

Jrk Nimetus Aadress Juht Kontaktid
1. Türi Põhikool
põhimäärus

 
F. J. Wiedemanni tn 3a, Türi linn 72213  direktor
Ervin Jürisoo

387 8462
kool@tyripk.ee 
www.tyripk.ee

2. Türi Ühisgümnaasium
põhimäärus

 
Tolli tn 62,
Türi linn 72213
direktor
Anneli Eesmaa

384 8565
kool@tyriyg.tyri.ee
https://tyriyg.tyri.ee

3. Laupa Põhikool
põhimäärus

 
Laupa küla
72102 Türi vald 

 
direktor 
Kaarel  Aluoja
387 3342
laupakool@tyri.ee
www.laupapk.edu.ee 

 
4. Retla-Kabala Kool
põhimäärus

 
Retla tee 1,
Oisu alevik 72301  Türi vald
direktor
Jaanus Roosileht

387 1325
info@rkk.tyri.ee
www.retla.edu.ee

 

 

Retla-Kabala Kooli I ja II kooliastme tegevuskoht

 

Pargi tn 2,
Kabala küla 72001
Türi vald
 

387 7837
kabala.kool-lasteaed@tyri.ee
www.kabalakool-la.tyri.ee

  Retla-Kabala Kooli koolieelse lasteasutuse tegevuskoht

Lasteaia tn  7,
Oisu alevik  Türi vald 72301

  387 1323
oisu.lasteaed@tyri.ee
5. Türi Toimetulekukool
põhimäärus

 
Vabriku pst 12,
Türi linn 72211
direktor
Andres Tšumakov

387 8256
toimetulekukool@tyri.ee

6. Türi Muusikakool
põhimäärus

Hariduse tn 1, Türi linn 72210

direktor
Silja Aavik
385 4540
muusikakool@tyri.ee
www.tyrimuusikakool.ee

 
7. Türi Lasteaed
põhimäärus
Tehnika tn 12,
Türi linn 72213
direktor Sirle Võtti

5648 7855
sirle.votti@tyri.ee

http://www.tyrilasteaed.ee

  Kesklinna lasteaed
Türi Lasteaia õppekoht

Vabaduse tn 2a,
Türi linn 72211

 

5332 8820
tyri.lasteaed@tyri.ee

  Lokuta Lasteaed

Türi Lasteaia õppekoht

Tehnika tn 12,
Türi linn 72213
 

5330 3017
tyri.lasteaed@tyri.ee

 

Türi-Alliku Lasteaed
Türi Lasteaia õppekoht

Türi-Alliku küla,
72232 Türi vald

  5558 6518
tyri.lasteaed@tyri.ee
8. Türi Raamatukogu
põhimäärus

 
Kohtu tn 2,
Türi linn 72213
direktor
Astrid Karpender

 
38 48260
rkogu@tyri.ee

 
  Oisu raamatukogu
Türi raamatukogu struktuuriüksus
Lasteaia tn 2,
Oisu alevik
Türi vald 72301
 

387 1474
oisurk@tyri.ee

  Kabala raamatukogu
Türi raamatukogu struktuuriüksus

 
Sauna tn 2, Kabala küla,
Türi vald 72001
  387 7832
kabalark@tyri.ee
 

Kahala raamatukogu Türi raamatukogu struktuuriüksus

Sireli 19,
Kahala küla,
Türi vald 72004
  38 76661

kahalark@tyri.ee

  Laupa külaraamatukogu
Türi raamatukogu struktuuriüksus

 
Laupa küla,
72102 Türi vald
  38 73349

laupark@tyri.ee

9. Türi Kultuurikeskus
põhimäärus

 
Hariduse tn 1,
Türi linn 72212
direktor
Ülle Välimäe

385 7284
kultuur@tyri.ee

  Oisu rahvamaja
Türi Kultuurikeskuse struktuuriüksus

 
Estonia pst 1,
Oisu alevik
  387 1241, 5340 3551
oisu.rahvamaja@tyri.ee
  Taikse kultuurimaja
Türi Kultuurikeskuse struktuuriüksus

 
Taikse küla,
Türi vald

 
  387 5539
  Kabala Rahvamaja
Türi Kultuurikeskuse struktuuriüksus

 
Sauna tn 2,
Kabala küla
  5300 3987 kabala.rahvamaja@tyri.ee
10.

Türi Päevakeskus
põhimäärus

Vabriku pst 6,
Türi linn 72212
juhataja
Kalle Nõmmik
385 7019
paevakeskus@tyri.ee
11. Türi Muuseum
põhimäärus

 
Vabriku pst 11, Türi linn 72211 juhataja
Erika Jaanhold

385 7429, 5343 4513 
muuseum@tyri.ee

http://tyrimuuseum.ee

12.

Türi Kommunaalasutus
põhimäärus

F. J. Wiedemanni tn 1,
 Türi linn 72210
direktor
Enn Mäger
507 7131
kommunaal@tyri.ee

 
13. Türi Noortekeskus
põhimäärus

 
Tallinna tn 1a, Türi linn 72212 juhataja
Sulo Särkinen
38 47 248, 5308 8495
sulo.sarkinen@tyri.ee, noortekeskus@tyri.ee
14. Türi Haldus
põhimäärus
F. J. Wiedemanni tn 1,
Türi linn 72210
juhataja
Enn Mäger
385 0277,
tyrihaldus@tyri.ee   
www.tyri.ee/turi-haldus