Huviringid Türi Kultuurikeskuses 2014-2015

23.01.15
Taikse

*Memmede tantsurühm Krookus (proovid kokkuleppel) - juhendaja Helle Soo

*Käsitööring Nobedad T 11- juhendaja Leili Rannik

*Segaansambel (proovid kokkuleppel) - juhendaja Ülle Koppel

*Liikumisrühm K 19- juhendaja Ülle Nerep

*Lastering – juhendaja Ülle Koppel

*Kapell LõõtsaLiigutajad (proovid kokkuleppel) - Taivo Lippur

Oisu

*Rahvatantsurühm Ohakas N 19- juhendaja Velli Leesmaa

*Segarahvatantsurühm P 19- juhendaja Velli Leesmaa

*Segakoor OiReTa T 18.30- dirigent Eda Liblik

*Kapell Hurmi&Ulvi P- juhendaja Hurmi Jürjents

*Lauluklubi kokkusaamised Helle Maalmani ja Astrit Ujoki eestvedamisel iga kuu esimesel pühapäeval

*Jooga K 19.30- juhendaja Kalev Veskimägi

*Noorteansambel LIPS K 18- juhendaja Laura Liblik

*Eakate klubi MTÜ Elulõnga Õis- Velli Leesmaa

*Ukraina Selts MTÜ Smeritška – Anna Loovili

* Käsitööring KÄBEDAD K 11 - juhendaja Vaike Siemann

Kabala

*Naisrahvatantsurühm KABALabajalad K 18- juhendaja Heli Tammai

*Eakate rahvatantsurühm Segadik T 10- juhendaja Heli Tammai

*Segaansambel K 17.30- juhendaja Vaike Pärn

*Noorkotkad ja Kodutütred Kabala rühm (kokkusaamised kokkuleppel) - juhendaja Reinika Tatter

Türi

*Laste tantsuring 5- 6 aastastele lastele K 17.30- juhendaja Pille Paal

*Segarahvatantsurühm „Kaktus" E, K 20- Airi Jakobson- Männik

*Segarahvatantsurühm „Väikesed Viisud" (proovid kokkuleppel ) - juhendaja Monika Kirss

*Kõhutants neidudele ja naistele T 18.30 neidudele ja täiskasvanutele- juhendaja Sigrid Naelapea

*Line- tants N 19 - juhendaja Terje Laineste

*Eakate tantsurühm „Mõnusad" T 17.30

*Eakate tants E, K 9 - juhendaja Elma Kaarjas

*Loovuse ring väikestele lastele N 16.30- juhendaja Marge Laagermann

*Maaliring täiskasvanutele E, T 17 - juhendaja Malle Saarelaid

*Näitering N 19- juhendaja Anneli Raitar

*Orkester Türi T 19 - dirigent Ants Oidekivi

*EMSO (proovid kokkuleppel) - Eesti Muusikaõpetajate Sümfooniaorkester, dirigent Lilian Kaiv

*Väikekandle õpituba T 17.45- juhendaja Tea Saar

*Poistekoor K 16 - dirigendid Ulvi Tamm ja Ryosuke Kurahashi

*Türi Noortekoor TÜNK N 20 - dirigent Siret Heinaste

*Türi Kammerkoor T 19- dirigent Tiiu Schüts

*Laste segaansambel KULTRA (proovid kokkuleppel) - juhendaja Tea Saar

*Naisansambel Naized K 19.30 - juhendajad Siret Heinaste, Ave Avamere

*Meesansambel Avaja E 19 - juhendajad Siret Heinaste, Ave Avamere

*Segaansambel Uisapäisa (proovid kokkuleppel)

*Seenioride segaansambel E 14- juhendaja Ülle Koppel

*Laste võimlemiskool III-IV klassidele E 15, N 16- treener Piret Tuiken

*Showtants 12.-14. aastastele tüdrukutele N 15.30 juhendajad Carol Leiste ja Laura Ivanov

*Body Pilates E 17.30 - treener Deivi Šadeiko

*Tervise tasakaal N 17.30- treener Deivi Šadeiko

*Zumba E 20, K 19- treener Alyona Morozova

*Eakate võimlemisrühm „Elurõõm" L 9 Türi vanuritemajas - juhendaja Sirje Nurk

*Eakate võimlemine E, K 10 - juhendaja Vaike Lüütsep

*Üle-eestiline Noorte Muusikaliteater- Kaarel Orumägi

*Eesti Genealoogia Seltsi Järvamaa osakond- iga kuu viimasel laup. kell 10, Vello Kallandi

*Eakate klubi „Ehavalgus" - Milvi Laane, kohtumised kord kuus pühapäeviti

*Looduskaitse Selts (kohtumised kokkuleppel) - kontakt Eda Külasalu

*Lauluklubi iga kuu esimesel pühapäeval kell 14- juhendaja Helle Maalman

*Emmede ja beebide klubi (kokkusaamised kokkuleppel)

 

Info Türi Kultuurikeskuse kodulehel- kultuurikeskus.tyri.ee

Telefonil: 372 387 8248 Türi, 5340 3551 Oisu, 387 5539 Taikse, 5300 3987 Kabala