Kabala ja Oisu spordirajatised

Kabala spordihoone
Aadress:
Tiigi tn 1
Kabala küla
Türi vald
Järva maakond
 

Kabala spordihoone on kohalike elanike seas väga populaarne. Toimuvad järjepidevalt Indiaca, võrkpallitreeningud, lisaks viiakse läbi kohaliku kooli kehalise kasvatuse tunde. 2009. aastal uuendati jõusaali, mida võib pidada Türi valla parimaks. 2017. aastal uuendati spordihoone põrandat. Harrastada on võimalik veel korvpalli, saalihokit ning kergejõustiku. Olemas ka pesemis- ja sauna võimalus. Spordihoonet haldab Türi Spordiklubide Liit

Retla-Kabala kooli staadion
Aadress:
Pargi 2
Kabala 72001
Türi vald
Järva maakond
 

Igapäevaselt kasutatakse staadioni kehalise kasvatuse tundide läbiviimiseks. Väljaku ümber on telliskivi puruga kaetud jooksurada, staadionil on võimalik ka kaugust hüpata ning jalgpalli mängida.

    

Kabala madalseikluspark
Aadress:
Pargi 2
Kabala 72001
Järva maakond
 

Kabala madalseikluspark ehitati 2017. aasta kaasava eelarve raames. Valiti 2018. aasta Türi valla aasta teoks. Atraktsioon on mõeldud lastele ning on arendava iseloomuga. 

  

  

Kabala rannavolle väljak ja välijõusaal
Aadress:
Pargi 2
Kabala 7200
Järva maakond
 

Kabala rannavolle väljakut kasutavad kohalikud suvistel ilmadel. Suviti korraldatakse ka traditsioonilisi rannavolle võistlusi. Väljaku kõrval on 2018. aastal rajatud välijõusaal, mida kõikidel soovijatel on võimalik kasutada.

  

Retla-Kabala koolihoone võimla
Aadress:
Retla tee 1
Oisu alevik
Türi vald
Järva maakond
 
Võimlas on võimalik mängida nii korvpalli, kui võrkpalli. Võimla ümbruses on staadion koos korvpalli ning rannavõrkpalli väljakuga. Staadionil võimalik kuuli tõugata, kaugust hüpata kui tegeleda jooksudistsipliinidega.