Vallavolikogu koosseis

Kehtiv koosseis alates 01.02.2017.

Jrk Nimi Valimisnimekiri E-post Lisainfo
1. Theo AASA Sotsiaaldemokraatlik Erakond Theo.Aasa@tyri.ee  
2. Kaarel ALUOJA Isamaa ja Res Publica Liit Kaarel.Aluoja@tyri.ee  
3. Aili AVI Isamaa ja Res Publica Liit Aili.Avi@tyri.ee seltsitegevus- ja maaelukomisjoni esimees
4. Andrus EENSOO Eesti Reformierakond Andrus.Eensoo@tyri.ee volikogu esimees
5. Vitali GANSEN Eesti Reformierakond Vitali.Gansen@tyri.ee  
6. Teet HANSCHMIDT Isamaa ja Res Publica Liit Teet.Hanschmidt@tyri.ee sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni esimees
7. Hannes TAUBE Isamaa ja Res Publica Liit Hannes.Taube@tyri.ee
8. Irina KALJUSAAR Isamaa ja Res Publica Liit Irina.Kaljusaar@tyri.ee majandus- ja turvalisuskomisjoni esimees
9. Piret LAI Sotsiaaldemokraatlik Erakond Piret.Lai@tyri.ee  
10.

Aivo PRÜSSEL
(asendusliige)

Sotsiaaldemokraatlik Erakond aivopryssel@gmail.com  
11.

Mare VIIRAS
(asendusliige)

Sotsiaaldemokraatlik Erakond Mare.Viiras@tyri.ee  
12. Toomas MARRANDI Sotsiaaldemokraatlik Erakond Toomas.Marrandi@tyri.ee  
13. Raivo MATSINA Eesti Keskerakond Raivo.Matsina@tyri.ee  
14. Tiiu AASAVELT

(asendusliige)

Sotsiaaldemokraatlik Erakond Tiiu.Aasavelt@tyri.ee  
15. Vello OHU Sotsiaaldemokraatlik Erakond Vello.Ohu@tyri.ee revisjonikomisjoni esimees
16. Urmas HEINSAR

(asendusliige)

Isamaa ja Res Publica Liit Urmas.Heinsar@tyri.ee  
17. Raivo PINK Isamaa ja Res Publica Liit Raivo.Pink@tyri.ee volikogu aseesimees, eelarve- ja arenduskomisjoni esimees
18. Kristjan MÄNNA
(asendusliige)
 
Isamaa ja Res Publica Liit    
19. Kalev AUN Eesti Reformierakond Kalev.Aun@tyri.ee kultuuri- ja spordikomisjoni esimees
20. Piia TAMM Isamaa ja Res Publica Liit Piia.Tamm@tyri.ee  
21. Lea URB Isamaa ja Res Publica Liit Lea.Urb@tyri.ee  
22. Veiko VALANG Sotsiaaldemokraatlik Erakond Veiko.Valang@tyri.ee  
23. Ülle VÄLIMÄE Isamaa ja Res Publica Liit Ylle.Valimae@tyri.ee