Vallavalitsuse töötajate puhkused 2017

15.06.17

Üllar Vahtramäe      arendusjuht     30.06-31.07; 01.12-07.12

Katrin Keevend        sisekontrolör   10.07-04.08; 07.08-19.08

 

KANTSELEI:

Lii Laanemets           vallasekretär    10.07-30.07

Reet Ametmaa          rahvastikuspetsialist    31.07-25.08

Krista Rohula vallasekretäri abi 05.06-22.06; 24.08-01.09; 04.09-10.09; 15.12-22.12

Merike Lõhmus        teabespetsialist           10.07-30.07

Anu Veermets          arhivaar-asjaajaja        17.07-21.08; 08.12-14.12

Urmas Ärm               tehnik  17.07-21.08; 06.12-14.12

 

HARIDUS-, KULTUURI- JA SOTSIAALOSAKOND

Triin Pärna   osakonna juhataja       12.07-04.08;  15.09-19.09; 23.10-25.10; 20.11-28.11

Anne Viljat    haridusspetsialist        26.06-04.08

Katrin Soomets avalike suhete ja kultuurispetsialist           10.07-4.08; 14.08-21.08; 27.12-29.12

Reet Maiste    tervishoiuspetsialist    10.07-27.07; 18.12-28.12

Astrit Ujok    sotsiaaltööspetsialist   03.07-09.07; 14.08-02.09

Kaja Laanest sotsiaaltööspetsialist   26.06-07.07; 31.07-13.08

Marge Pener lastekaitsespetsialist   10.07-20.07

Margit Miller lastekaitsespetsialist   19.07-11.08;25.09-29.09

Olga Laanepuu         sotsiaaltöötaja 03.07-21.07; 21.08-27.08; 11.12-29.12

Krista Marrandi sotsiaaltööspetsialist 19.06-30.06; 17.07-19.07; 20.07-04.08; 27.12-30.12

Peeter Paal    sotsiaalhooldaja          03.07-30.07

Annela Arna sotsiaalhooldaja          17.07-30.07; 14.08-28.08

Tiina Karmann         sotsiaalhooldaja          26.06-23.07

Valli Kasar    sotsiaalhooldaja          24.07-11.08; 04.09-21.09

Maia Kask     sotsiaalhooldaja          26.06-23.07

Anneli Stoitšev          sotsiaalhooldaja          31.07-13.08


MAJANDUSOSAKOND

Urmas Kupp osakonna juhataja 03.07-23.07; 31.07-06.08; 09.10-15.10

Janelle Leenurm       ehitus- ja keskkonnaspetsialist 12.06-22.06; 24.07-06.08; 21.08-27.08

Aivar Luste   arvutispetsialist           10.07-28.07; 14.08-30.08

Ene Mägi maakorraldusspetsialist 19.06-30.06; 10.07-27.07; 14.08-21.08

Kalev Pagarand        ehitusspetsialist          03.07-16.07; 18.12-29.12

Marje Pärn    varahaldusspetsialist   14.06-22.06; 10.07-28.07; 20.12-29.12


RAHANDUSOSAKOND

Aime Roosioja           finantsjuht      10.07-23.07; 06.12-29.12

Eda Roots      ökonomist       19.06-30.06; 14.08-01.09

Küllike Teppo           pearaamatupidaja      26.06-07.07; 14.08-01.09

Maire Kirsi    raamatupidaja  07.08-22.08

Ülle Sizask     raamatupidaja 12.06-18.06; 13.07-27.07; 14.08-27.08

Reet Eelmäe  raamatupidaja  10.07.-23.07; 14.08.-28.08

Signe Tõõtsu  raamatupidaja 10.07-25.07; 07.08-15.08; 21.08-28.08