1. juulist 2018 on Türi vallavalitsus isikute teenindamiseks
          avatud järgmiselt:
1) esmaspäeval, teisipäeval, kolmapäeval ja neljapäeval kell 8.00-13.00 ja kell 13.30-17.00;
2) reedel kell 8.00-14.00

Uudised

Järvamaa kaitsealuste looduse üksikobjektide muutmise piiranguvööndi ulatuse menetluse algatamine

16.07.2018

Keskkonnaamet jätkab Keskkonnaministri määruse „Järva maakonna kaitstavate looduse üksikobjektide piiranguvööndi ulatus" menetlust. Määruse eesmärk on tagada Järva maakonna esinduslike põlispuude, rändrahnude ja allikate säilimine, määrates neile ...  Loe edasi »

Türi vald

Alates 22. oktoobrist 2017 on Türi vald Järvamaa üks kolmest omavalitsusest.
Kahe ühinemise (2005. a ja 2017. a) järgselt mahuvad Türi valla sisse Türi linn, Oisu, Kabala, Türi, Käru ja Väätsa piirkonnad koos oma toredate traditsioonide, tegusate inimeste ning aktiivsete kogukondadega.

Türi vald on oma asukohalt suurepärases asukohas keset Eestit, suurematesse keskustesse jõuab siit tunni-paariga. Väga hea rongiühendus Tallinna ja Viljandiga annab võimaluse siduda oma õpingud ja tööelu mõnusa ja turvalise kodukohaga Türi vallas. Ettevõtjate jaoks on siinne kiire ja tõhus asjaajamine ning sujuv koostöö omavalitsusega toeks tegevuse alustamisel ja laiendamisel.

Kogukondlikud tegemised, lai huvitegevuse ja sportimisvõimaluste valik ning suurepärane elukeskkond on heaks põhjuseks just siin elada ja töötada või siia oma kodu rajada, pere ning lähedastega elust rõõmu tunda!

 

Sündmused vallas

 

Vaata kõiki sündmusi