1. juulist 2018 on Türi vallavalitsus isikute teenindamiseks
          avatud järgmiselt:
1) esmaspäeval, teisipäeval, kolmapäeval ja neljapäeval kell 8.00-13.00 ja kell 13.30-17.00;
2) reedel kell 8.00-14.00

Uudised

Väätsal alustab teekonda uus võrkpalli meeskond!

15.08.2018

Kui peale eelmist hooaega lõpetas oma tegevuse professionaalsel tasemel Järvamaa Võrkpalliklubi, siis loodus tühja kohta ei salli. Esiliigas alustab IMsport/Järvamaa. Selle hooaja koosseis: Mängijad: Karl Jakobson, Karl Vilpuu, Indrek Lammer, Remo...  Loe edasi »

Türi vald

Alates 22. oktoobrist 2017 on Türi vald Järvamaa üks kolmest omavalitsusest.
Kahe ühinemise (2005. a ja 2017. a) järgselt mahuvad Türi valla sisse Türi linn, Oisu, Kabala, Türi, Käru ja Väätsa piirkonnad koos oma toredate traditsioonide, tegusate inimeste ning aktiivsete kogukondadega.

Türi vald on oma asukohalt suurepärases asukohas keset Eestit, suurematesse keskustesse jõuab siit tunni-paariga. Väga hea rongiühendus Tallinna ja Viljandiga annab võimaluse siduda oma õpingud ja tööelu mõnusa ja turvalise kodukohaga Türi vallas. Ettevõtjate jaoks on siinne kiire ja tõhus asjaajamine ning sujuv koostöö omavalitsusega toeks tegevuse alustamisel ja laiendamisel.

Kogukondlikud tegemised, lai huvitegevuse ja sportimisvõimaluste valik ning suurepärane elukeskkond on heaks põhjuseks just siin elada ja töötada või siia oma kodu rajada, pere ning lähedastega elust rõõmu tunda!

 

Sündmused vallas

 

Vaata kõiki sündmusi