Tublid koolilõpetajad

Koolide ettepanekuid järgides on tublide õpilaste vastuvõtule kutsutud õpilased silma paistnud aktiivse klassivälise tegevusega, nad on edukalt osalenud erinevatel konkurssidel ja olümpiaadidel, on tublid lauljad, kunstnikud, sportlased. Nende õpitulemused on olnud head või väga head, osad neist lõpetavad kooli kiituskirja või medaliga. Koolid iseloomustavad neid noori kui abivalmis ja kohusetundlikke, aktiivseid ja heatahtlikke, nutikaid ja sihikindlaid inimesi.
Türi Vallavalitsus tänab koolide tublimaid lõpetajaid  tänukaardi ja meenega. Lõpetajaid saadab vastuvõtul nende kooli direktor.

« Tagasi

27.05.2015 vallavanema vastuvõtt Oisu Rahvamajas

Vallavanem Pipi-Liis Siemanni vastuvõtule palutud koolide parimad lõpetajad:

Laupa Põhikoolist Tamara Eelrand, Alex Horm, Tõnu Taal.

Retla Koolist Robin Tarius, Maimu Sisask, Martin Sandermat.

Türi Muusikakoolist Annika Krais ja Maarja Margaret Miller.

Türi Põhikoolist Kristiine Frei, Kulla Jakobson, Lisell Jäätma, Martin Jürisoo, Rutti Maria Lippant, Jasper Soomer, Jarek Lippur, Merit Andersoo, Joosep Luts, Annemai Raabe, Ingrit Roosileht, Liisa-Maria Marrandi, Martin Tampuu, Mariann Villems, Ragnar Leon Sonny Kaarneem.

Türi Ühisgümnaasiumist Laur Allik, Kristina Bendak, Liina Jürisoo, Piret Kaasiku, Britten Kaleva, Asko Krais, Dea Lepik, Mikk Olesk, Kristjan Jaak Ott, Kristin Rebane, Taavi Rudi, Carl Robert Sookael, Triin Tiitsmaa, Gert Valdsalu, Meryli Volmre.