Tublid koolilõpetajad

Koolide ettepanekuid järgides on tublide õpilaste vastuvõtule kutsutud õpilased silma paistnud aktiivse klassivälise tegevusega, nad on edukalt osalenud erinevatel konkurssidel ja olümpiaadidel, on tublid lauljad, kunstnikud, sportlased. Nende õpitulemused on olnud head või väga head, osad neist lõpetavad kooli kiituskirja või medaliga. Koolid iseloomustavad neid noori kui abivalmis ja kohusetundlikke, aktiivseid ja heatahtlikke, nutikaid ja sihikindlaid inimesi.
Türi Vallavalitsus tänab koolide tublimaid lõpetajaid  tänukaardi ja meenega. Lõpetajaid saadab vastuvõtul nende kooli direktor.

« Tagasi

28.05.2013 vallavanema vastuvõtt Türi Ühisgümnaasiumis

Vallavanem Pipi-Liis Siemanni vastuvõtule palutud koolide parimad lõpetajad:

Türi Ühisgümnaasiumist Marten Jürgen Vürst, Kristiina Kurvits, Anu Palloson, Martin Kitsemägi, Tarvi Roos, Joosep Lohur, Sven Majorov, Kevin Nemeržitski, Meeli Vreimann, Merily Kasela, Kadri Avamere, Anet Adamson, Liis Kadalipp, Kaspar Kaarjas, Heidy Mustkivi, Kristiina Aderov ja Karola Kõnnusaar.

Türi Põhikoolist Selena Jõesuu, Raimond Lai, Mariliis Sagar, Tanel Maasalu, Martin Nõulik, Indra Rüüt, Johanna Terehov, Hans Mark Võsu, Risto Kadalipp, Elina Pent, Liisa Kuuskler, Siim-Alexander Kütt, Raimond Rääk, Elis Järvsoo, Aleksander Salum, Siim Poak, Sander Poak, Margreth Aasa, Margit Kooser ja Liis Järvsoo.

Laupa Põhikoolist Pille-Riin Kaaver, Martin Ruisu, Holger Joakim Järva ja Janar Peterson.

Retla Koolist Eget Lina ja Hannela Nordlund.

Türi Muusikakoolist kiitusega lõpetanud Kerstin Laanemets, Max Kurg ja Sander Aasaväli.