Tublid koolilõpetajad

Koolide ettepanekuid järgides on tublide õpilaste vastuvõtule kutsutud õpilased silma paistnud aktiivse klassivälise tegevusega, nad on edukalt osalenud erinevatel konkurssidel ja olümpiaadidel, on tublid lauljad, kunstnikud, sportlased. Nende õpitulemused on olnud head või väga head, osad neist lõpetavad kooli kiituskirja või medaliga. Koolid iseloomustavad neid noori kui abivalmis ja kohusetundlikke, aktiivseid ja heatahtlikke, nutikaid ja sihikindlaid inimesi.
Türi Vallavalitsus tänab koolide tublimaid lõpetajaid  tänukaardi ja meenega. Lõpetajaid saadab vastuvõtul nende kooli direktor.

« Tagasi

31.05.2012 vallavanema vastuvõtt Kabala mõisakoolis

Vallavanem Pipi-Liis Siemanni vastuvõtule palutud koolide parimad lõpetajad:

Türi Ühisgümnaasiumist Chris Lee, Grete Šadeiko, Anni Adamson, Markus Mats Lellsaar, Merilin Kuhi, Anni Lillepalu, Sille Eero, Kätlin Luht, Kaisa Lõhmus, Kärolyn Nigula, Kristiina Roosileht, Silver Merevoo, Marko Täht, Kristjan Jäärats, Sigrid Hiis, Leini Tiik, Mari-Liis Lumi, Piret Talviste, Gerli Nool.

Türi Põhikoolist Taavi Rudi, Meryli Volmre, Gert Valdsalu, Birgit Roosileht, Johannes Kadak, Mattias Simson, Rando Marrandi, Laur Allik, Piret Kaasiku, Britten Kaleva, Hanna Taube, Steven Vislapu, Kristiina Veskimäe, Kristin Rebane, Mikk Olesk, Brigitta Allemann, Ellis Rootsma.

Laupa Põhikoolist Anni Viirmets, Reelika Pavelts, Ats Martin, Andi Metsalu.

Retla Koolist Claudia Laanistu, Marius Aavik.

Kabala Põhikoolist Kevin Kangur, Kaspar Semm.

Türi Muusikakoolist Laura-Liis Männik, Johanna Mücker, Sten Talviste.