Uudised

Veel 3 päeva saab hääletada kaasava eelarve projektide toetuseks

19.10.2019

21. oktoobri keskööni saab anda oma hääle Türi valla kaasavasse eelarvesse. Hääletada saab elektrooniliselt Türi valla veebilehe kaudu SIIN või kirjalikult hääletuspunktis, mis asuvad meie raamatukogudes – Käru ja Väätsa Raamatukogus ja Türi Raama...  Loe edasi »

Teated

« Tagasi

Enampakkumine sõiduki võõrandamiseks

Türi Vallavalitsus korraldab avaliku kirjaliku enampakkumise Türi vallale kuuluva sõiduki Ford Transit, registreerimismärk 029BGK, võõrandamiseks.

Sõiduki andmed:

 • Ford Transit 350L VAN;
 • registreerimismärk 029BGK;
 • esmane registreerimine  14.07.2011;
 • mootori töömaht 2198 cm3;
 • mootori võimsus 103kW;
 • kere nimetus mahtuniversaal;
 • kere värvus valge;
 • kütus diislikütus;
 • käigukast manuaal;
 • veoskeem esivedu;
 • tehnoülevaatus kuni 11.2020.

Alghind

Enampakkumise objektiks oleva sõiduki alghinnaks on 5 000 (viis tuhat) eurot.

Sõidukiga tutvumine

Sõidukiga on võimalik tutvuda tööpäevadel. Konkreetne aeg tuleb eelnevalt kokku leppida Türi Vallavalitsuse majandusosakonna juhatajaga (Urmas Kupp, telefon 509 1415).

Pakkumise esitamine

Pakkumine tuleb esitada Türi Vallavalitsusele kui ametiasutusele (Kohtu tänav 2, Türi linn, Türi vald või digitaalselt allkirjastatult e-posti aadressile vallavalitsus@tyri.ee) hiljemalt 10. oktoobril 2019 kella 12.00ks.

Pakkumises peavad sisalduma järgmised andmed:

1) pakkuja nimi (füüsilise isiku ees- ja perekonnanimi või juriidilise isiku äriregistrisse või mittetulundusühingute ja sihtasutuste registrisse kantud nimi), juriidilise isiku puhul ka esindaja nimi, füüsilise isiku isikukood või juriidilise isiku registrikood, füüsilise isiku elukoha aadress või juriidilise isiku äriregistrisse või mittetulundusühingute ja sihtasutuste registrisse kantud asukoha aadress ning sidevahendi andmed (telefon, e-post);

2) sõiduki mark ja mudel ning registreerimismärk, millele tehakse pakkumine;

3) pakutav hind eurodes;

4) kinnitus selle kohta, et soovitakse osaleda enampakkumisel, ollakse tutvunud pakkumise tingimustega ning sõiduki seisukorraga;

5) pakkumise tegemise kuupäev;

6) pakkumise esitaja allkiri.

Enampakkumise tulemused

Enampakkumise võitja selgitamisel eelistatakse kõrgemat pakutud hinda.

Enampakkumise tulemused tehakse teatavaks hiljemalt pakkumise esitamise tähtpäevale järgneva nädala jooksul.

Enampakkumise võitjale ning isikutele, kelle pakkumine lükati tagasi, saadetakse vastav teade tähtkirja, elektronkirja või käsipostiga.

Müügilepingu sõlmimine ja ostuhinna tasumine

Enampakkumise võitjaga sõlmitakse müügileping kirjalikult 15 (viieteist) tööpäeva jooksul alates võitja teatavaks tegemisest. Sõiduki omandiõiguse ümbervormistamine toimub autoregistrikeskuses või Maanteeameti e-teeninduses. Sõiduki valdus antakse üle peale omandiõiguse ümbervormistamist.

Sõiduki ostuhind peab olema laekunud Türi Vallavalitsuse arvelduskontole nr EE731010702003740008 AS SEB Pangas vähemalt 3 (kolm) tööpäeva enne müügilepingu sõlmimise päeva.

Müügilepingu mittetähtaegse sõlmimise korral võimaldatakse leping sõlmida sõidukile paremuselt teise pakkumise teinud isikul.

Kõrvalkulude tasumine

Sõiduki omandiõiguse ümbervormistamisega seotud riigilõivu tasub ostja.

 

 

 

 

 

 


Türi vald

Türi vald on üks kolmest Järvamaa omavalitsusest, mis asub Järva maakonna lõunaosas.


Kahe ühinemise järgselt mahuvad Türi valla sisse Türi linn, Oisu, Kabala, Türi, Käru ja Väätsa piirkonnad koos oma toredate traditsioonide, tegusate inimeste ning aktiivsete kogukondadega.


Türi vald on suurepärases asukohas keset Eestit, suurematesse keskustesse jõuab siit tunni-paariga. Väga hea rongiühendus Tallinna ja Viljandiga annab võimaluse siduda oma õpingud ja tööelu mõnusa ja turvalise kodukohaga Türi vallas. Ettevõtjate jaoks on siinne kiire ja tõhus asjaajamine ning sujuv koostöö omavalitsusega toeks tegevuse alustamisel ja laiendamisel.


Kogukondlikud tegemised, lai huvitegevuse ja sportimisvõimaluste valik ning suurepärane elukeskkond on heaks põhjuseks just siin elada ja töötada või siia oma kodu rajada, pere ning lähedastega elust rõõmu tunda.

Sündmused vallas