Uudised

Türi valla raadiosaates 20.09.2019

19.09.2019

Reedel, 20. septembril kell 11.15 on Türi valla raadiosaates külas Türi Spordiklubide Liidu juhatuse esimees Paul Poopuu, kellega tuleb juttu Türi valla spordielust ja sündmustest s.h ka Paide-Türi rahvajooksust. Veel on saates külas Türi valla ab...  Loe edasi »

Teated

« Tagasi

Konkurss „Türi valla haridustöötaja 2019“

Türi Vallavalitsus kuulutas 21. augustist välja konkursi „Türi valla haridustöötaja 2019" ja premeerib taas kolme haridustöötajat.


Haridustöötaja nimetatud konkursi mõttes on Türi valla üldhariduskooli, Türi Muusikakooli või Türi valla lasteaia töötaja, kelle töö või tegevus on seotud õpetamise, kasvatamise või haridusasutuse arendamisega.

Põhjendatud ettepanekuid haridustöötajate premeerimiseks võivad teha kõik asutused või isikud. Iga isik või asutus saab esitada ainult ühe kandidaadi, kelle eelmise õppeaasta (2018/19) panus hariduseesmärkide saavutamisel on olnud silmapaistev ja kelle igapäevane tegevus haridustöötajana on kogukonnas hinnatud.


Tähtajaliselt esitatuks loetakse ettepanekud, mis on esitatud Türi Vallavalitsuse kui ametiasutuse kantseleisse (Türi linn, Kohtu tänav 2) või e-posti aadressil vallavalitsus@tyri.ee hiljemalt 20. septembril kell 12.00.

 

Kandidaatide hindamiseks ja laureaatide väljaselgitamiseks moodustab vallavalitsus ajutise kolmeliikmelise komisjoni.

 

Konkursi võitnud haridustöötajatele omistatakse tiitel „Türi valla haridustöötaja 2019" ja määratakse Türi valla eelarvest rahaline preemia, mille suurus on võrdne õpetaja kuupalga alammääraga. Konkursile esitatud nominente premeeritakse mälestusesemetega.

vt lisa siit:  HARIDUSPREEMIAST


Türi vald

Türi vald on üks kolmest Järvamaa omavalitsusest, mis asub Järva maakonna lõunaosas.


Kahe ühinemise järgselt mahuvad Türi valla sisse Türi linn, Oisu, Kabala, Türi, Käru ja Väätsa piirkonnad koos oma toredate traditsioonide, tegusate inimeste ning aktiivsete kogukondadega.


Türi vald on suurepärases asukohas keset Eestit, suurematesse keskustesse jõuab siit tunni-paariga. Väga hea rongiühendus Tallinna ja Viljandiga annab võimaluse siduda oma õpingud ja tööelu mõnusa ja turvalise kodukohaga Türi vallas. Ettevõtjate jaoks on siinne kiire ja tõhus asjaajamine ning sujuv koostöö omavalitsusega toeks tegevuse alustamisel ja laiendamisel.


Kogukondlikud tegemised, lai huvitegevuse ja sportimisvõimaluste valik ning suurepärane elukeskkond on heaks põhjuseks just siin elada ja töötada või siia oma kodu rajada, pere ning lähedastega elust rõõmu tunda.

Sündmused vallas