Koroonaviiruse info asub SIIN: COVID-19 ja korduma kippuvatele küsimustele saab vastuseid SIIT
 Türi Vallavalitsus on eriolukorra ajal avatud igal tööpäeval kell 9-12. Ametnikud on kätte saadavad telefoni ja e-posti teel. Vt. kontakte siit
 Türi Vallavalitsuse kriisitelefon 24/7 on 5125423 ja e-post kriis@tyri.ee. Kui märkate abivajajaid, siis palun andke meile neist teada.
 Vaata Türi valla arstide ja pereõdede kontakte SIIT

 

Uudised

Väätsa eakate kodu töökorraldusest

31.03.2020

Vastavalt terviseameti juhistele kehtib kõikides hoolekandeasutustes külastuskeeld. Külastuskeeld kehtib ka väljaspool asutuse siseruume ja ka õues kohtumised ei ole lubatud. Ainult kontakte vältides on võimalik nakatumist ära hoida! Täna on k...  Loe edasi »

Teated

« Tagasi

Riigimaa müük Türi vallas

Maa-amet on välja kuulutanud avaliku kirjaliku enampakkumise Türi vallas Lokuta külas, Sambliku (katastritunnus 83401:001:0512, suurus 5118 m², sihtotstarve sihtotstarbeta maa) ja Oisu alevikus, Põllu tn 2a (katastritunnus 83401:001:0521, suurus 1006 m², sihtotstarve maatulundusmaa) asuva riigi omandis oleva kinnisasja müümiseks.

Pakkumisi saab kirjalikult esitada kuni 01. aprill 2020 kella 10.30ni

Täpsemat informatsiooni saab Maa-ameti kodulehelt aadressiga www.maaamet.ee


Türi vald

Türi vald on üks kolmest Järvamaa omavalitsusest, mis asub Järva maakonna lõunaosas.


Kahe ühinemise järgselt mahuvad Türi valla sisse Türi linn, Oisu, Kabala, Türi, Käru ja Väätsa piirkonnad koos oma toredate traditsioonide, tegusate inimeste ning aktiivsete kogukondadega.


Türi vald on suurepärases asukohas keset Eestit, suurematesse keskustesse jõuab siit tunni-paariga. Väga hea rongiühendus Tallinna ja Viljandiga annab võimaluse siduda oma õpingud ja tööelu mõnusa ja turvalise kodukohaga Türi vallas. Ettevõtjate jaoks on siinne kiire ja tõhus asjaajamine ning sujuv koostöö omavalitsusega toeks tegevuse alustamisel ja laiendamisel.


Kogukondlikud tegemised, lai huvitegevuse ja sportimisvõimaluste valik ning suurepärane elukeskkond on heaks põhjuseks just siin elada ja töötada või siia oma kodu rajada, pere ning lähedastega elust rõõmu tunda.

Sündmused vallas