« Tagasi

Kaitseväe suurõppuse Siil korraldajad kutsuvad ettevõtjaid koostööle

Järgmisel kevadel toimuvaks Kaitseväe suurõppuse Siil 2018 korraldajad võimaldavad taas Siili brändi kasutamist ning kutsuvad firmasid tootma ja müüma Siili logoga tooteid. Oma huvist ja ideest palutakse kirjutada Facebooki õppuse Siil lehe postkasti.

Õppuse korraldajad toetavad vajadusel toodete tüübi, spetsiifika, sihtrühma ja muu teemalises mõttetöös. „Kui plaanid paigas, siis saadame Siili logo trükifaili ja toetame toodete müüki omapoolse turundusega õppuse Siil lehel Facebookis. Omalt poolt seame tingimusteks meiega toodete eelneva kooskõlastamise ja igalt tootelt vähemalt 50 sendi suuruse annetuse tegemise Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingule," kirjutatakse Kaitseliidu Facebooki lehel.

Õppuse Siil 2015 eel soovisid mitmed firmad toota Siili logoga kaupa. Turule jõudsid nii särgid, tassid, tulemasinad, märkmikud kui muu ja ettevõtjatelt saadud tagasiside kohaselt oli Siili kauba järele piisavalt nõudlust.2.-14. maini 2018 kogu Eestit hõlmav ja Kagu-Eestis kulmineeruv õppus Siil 2018 on taasiseseisvunud Eesti suurim õppus, kus osalevad reservväelased, kaitseliitlased, naiskodukaitsjad, ajateenijad, tegevväelased ja liitlased.

 

Teate koostas
Katrin Soomets
avalike suhete ja kultuurispetsialist
384 8231, 5332 6401
katrin.soomets@tyri.ee