« Tagasi

Info Ragn-Sellsi lubade peatamisest oli eksitav!

Teisipäeval meedias ilmunud Keskkonnaameti väljaöeldud sõnum Ragn-Sellsi komplekslubade peatamisest on eksitav, sest puudutab vaid eelmisel nädalal põlengus kannatada saanud jäätmekütuse tehast, kus valdavalt käideldi naaberriikidest imporditud jäätmeid. Jäätmekütusetehas on vaid üks osa Ragn-Sellsi Suur-Sõjamäe 31a/33 asuvast mitme hektari suurusest sorteerimiskeskusest.

Tõsi on, et kannatada saanud tehases me hetkel jäätmeid käidelda ei saa, kuid see mõjutab vaid üksikuid jäätmeliikide käitlemist, (valdavalt olmejäätmeid ja imporditud jäätmeid). Ragn-Sellsi Suur-Sõjamäe sorteerimiskeskuses on mitmeid üksuseid, kus kokku sorteeritakse üle 50 erineva jäätmeliigi. Lisaks saame tehase taastamiseni suunata jäätmeid meie territooriumilt partneritele ja teistesse käitluskohtadesse. Selle valguses puudutab võimalik lubade muutmine vaid väikest osa Ragn-Sellsi tegevusest.

Olen viimastel päevadel korduvalt rääkinud Keskkonnaameti peadirektori asetäitjaga  ja mõlemad osapooled nõustuvad, et meedias levima läinud teated meie tegevuse aluseks olevate komplekslubade võimalikust peatamisest on nn tõlkes kaduma läinud info.

Kliendid saavad teenindatud

Oluline on, et anname endast kõik, et kliendid saaksid plaanitult teenindatud ja valdav osa teenustest jätkuvad klientide jaoks muutumatul kujul.

Tehase põleng on tekitanud palju emotsioonide ajel loodud arvamusi, mis enamjaolt ei ole paraku  tõesed või on üle võimendatud. Rõhutan veel kord, et Ragn-Sellsi on alati järginud ja järgib ka edaspidi vastutustundliku ettevõtluse põhimõtteid. Meie visiooniks on vaatamata tänastele väljakutsetele olla klientide esmane valik ja osutada turu parimat teenust.
 

Kaunist suve soovides!

Rain Vääna

Juhatuse esimees
Ragn-Sells AS