« Tagasi

Kaitseliit kutsub üles töö juures vormi kandma

Kaitseliidu 101.aastapäeva puhul on Järva maleva pealik major Gabriel Rikberg kutsunud kõiki malevlasi ajavahemikul 8.-15.11 oma igapäeva toimetamiste kõrvale kandma kaitseliidu vormiriietust.

Teist aastat toimuva üleskutse eesmärk on näidata uhkusega oma vorme ja kuuluvust Kaitseliitu.

Üleskutsega on oodatud liituma kõik Järva Maleva kaitseliitlased, naiskodukaitsjad, noorkotkad, kodutütred ja noortejuhid.

Malevapealiku major Gabriel Rikbergi sõnul on ettevõtmise üheks eesmärgiks anda aastapäevale juurde suuremat sünnipäevahõngu. Lisaks teeb vormikandmine maleva liikmeid ka igapäeva tegemiste juures nähtavamaks ja tekitab mõnes kohas ehk päeva lisaelevustki.

Kui muidu on Kaitseliidu liikmetel, seal hulgas ka noorliikmetel, lubatud oma välivorme kanda peamiselt vaid õppe- või esindustegevustel, siis nüüd võimalus oma vormiriietust uhkusega kanda ka koolis või töö juures.

Kõiki, kes vormikandmise nädalast osa võtavad, on oodatud seda ka jäädvustama. Pilte koos pere, sõprade või kolleegidega saab üles laadida Kaitseliidu Järva maleva Facebooki lehele. Samuti on oodatud kõiki Järvamaa elanike selle nädala jooksul Järva Maleva liikmeid märkama ja koos pilte tegema. Ka neid pilte saab Kaitseliidu Järva maleva lehel esitleda.

Kaitseliit ja Järva malev tähistavad 11. novembril juba oma 101.aastapäeva.

Lisainfo:

Major Gabriel Rikberg

KL Järva maleva pealik

Gabriel.Rikberg@kaitseliit.ee

 

Teate edastas:

Merle Rüütel

avalike suhete juht

merle.ryytel@tyri.ee