« Tagasi

Aasta Tähed 2019 tunnustused tulid Türi Põhikooli

 
Järvamaa Aasta noorsootöötaja 2019 on Türi Põhikooli huvijuht Merit Puna. Merit on panustanud pikaajaliselt noorsootöö maastikku. Algusaastad on Meriti jaoks olnud keerulised, aga tänaseks on ta saavutanud tunnustuse nii noortelt kui ka oma kogukonnalt. Just noortega koos kasvamine ja arenemine on see, mis Meritit iseloomustab. Samuti tema suur ampluaa ning julge tegutsemistahe ja -oskus.
 
Aktiivse noore preemia sai Türi põhikooli õpilane Triin Sooäär, kes paistis silma väga mitmekesise panusega noorsootöö valdkonda. Triin suudab korraga toimetada nii kogukonna kui ka vabariiklikul tasandil. Ta on seejuures hea õpilane ning eeskujuks teistele. Olles ise vaid 9. klassi õpilane teeb ta silmad ette väga paljudele enda vanustele. Tema tegutsemine on järjekindel ning eesmärgipärane. Triin esitati konkursile kolme erineva organisatsiooni poolt.
 
Aasta sõbralikuma kooli tiitli sai Türi põhikool, kellel on väga suur ampluaa noori suunavatel tegevustel. Lisaks koolisisestele traditsioonilistele sündmustele on koolil käsil ka rahvusvahelised ning maakondlikud tegevused. Kooli esitas tunnustamiseks õpilasesindus, mis näitab noorte suhtumist ja toetust oma koolile.
 
Tunnustamiseks olid konkursile esitatud ka Anete Raabe, Erika Teras, Iti-Kärt Nursi, Kadi Kõrts, Kirke Perillus, Tuuli Oja ja Suppama Hiit treeningud.
 
Aasta Tähed 2019 tunnustusüritust korraldab traditsiooniliselt Järvamaa Noortekogu koostöös Järvamaa Omavalitsuste Liiduga.
 
Loe toimunud tunnustusürituse kohta täpsemalt SIIT
 
Palju õnne kõigile asjaosalistele!
 
Teate edastas
 
Merle Rüütel
avalike suhete juht