« Tagasi

Väätsa eakate kodu töökorraldusest

Vastavalt terviseameti juhistele kehtib kõikides hoolekandeasutustes külastuskeeld. Külastuskeeld kehtib ka väljaspool asutuse siseruume ja ka õues kohtumised ei ole lubatud.
 
Ainult kontakte vältides on võimalik nakatumist ära hoida!
 
Täna on kõik meie Väätsa eakatekodu hoolealused terved ja teeme kõik selleks, et see nii jääks. Seetõttu oleme keelanud ka pakkide saatmise. Kõik erijuhud tuleb eelnevalt kokku leppida juhatajaga. Meie klientidel on olemas kõik eluks vajalik ja midagi ekstra saata ei ole vajalik.
 
Peame kaitsma eakaid, kuid erilise tänu on ära teeninud hooldajad jm abipersonal, kes  töötavad täna topelt koormusega. Nende haigestumise korral jääksid teie lähedased vajaliku hoolitsuseta.
 
Olukord on ebamugav meie kõigi jaoks, kuid ainult piiranguid seades ja neid täites, saame sellest viirusest ühiselt jagu.
 
Soovitame suhelda oma lähedastega telefoni teel. Inimesed, kelle eakate kodus viibival lähedasel ei ole isiklikku telefoni või ta ei oska seda kasutada, saavad helistada eakate kodu telefonile 5551 7020 või juhatajale 5814 6000. Viime siis telefoni teie kallile inimesele, et vajalikud kõned ei jääks tegemata.
 
Infot saab küsida ka e-kirja teel vaatsa.eakatekodu@tyri.ee
 
Hoiame üksteist ja püsime terved!
 
Tiia Mettus
Väätsa eakate kodu juhataja