« Tagasi

Tule Türi Spordihoonele nimesponsoriks

Türi Põhikooli ja Spordihoone ehitus hakkab lõpusirgele jõudma. Türi vallas ei leidu tõenäoliselt inimest, keda see suurehitus otseselt või kaudselt ei puudutaks, olgu siis kas maksumaksjana või tulevase teenuste tarbijana. Kui koolihoone ehituse eelarve on üsna raamidesse seatud ja Türi vald saab maja ehitamiseks omavahenditele lisaks ligi 5,2 miljonit toetust, siis spordihoone valmib ainult valla enda rahaga.
 
Öeldakse, et heal lapsel mitu nime. Kindlasti saab valmiv Türi Spordihoone olema mitte lihtsalt hea, vaid väga hea paik, kus teha trenni ja pidada võistlusi. Oleme üsna harjunud, et sportimispaikadel on lisaks kohale, kus see asub, nimi ka mõne ettevõtte järgi, kes selle sportimispaiga käigushoidmiseks enim panustab - näiteks on Tallinnas AleCoq Arena, Paides E-Piim Spordihall ja Raplas Sadolini Spordihoone. Loodame, et leidub ettevõte, kes tahaks oma nime näidata Türi Spordihoone välisseinal ja kelle nime see maja kandma hakkab. Sooviavaldusi ootame juunikuu lõpuni.
 
Kui koolimajades reklaame ei kohta, siis spordihooned on tavapäraselt just need kohad, kus ettevõtted oma logosid ja reklaame saavad näidata. Türi Spordihoone ei hakka olema selles osas erand. Seetõttu soovime leida lisaks nimesponsorile ka neid ettevõtteid, kes on soovivad oma logosid või reklaame spordisaali seintel või infoekraanidel eksponeerida ja on valmis selle eest igakuiselt tasuma, toetades läbi selle spordihoone tegevusi ja ülalpidamist. Kõigi soovi avaldanud ettevõtjatega räägime tingimused individuaalselt läbi.
 
Lisaks suurele saalile on majas veel kolm eraldi saali: jõu- ja tõstesaal, maadlussaal ja aeroobikasaal. Kui leiame soovijad, saame need saalid nimetada ümber mõne ettevõtte nimega.
 
Samuti saavad ettevõtted spordihoone tegevusi toetada, tehes ühekordseid annetusi. Toetajate nimed avalikustame.
 
Ka eraisikud, kes tahaksid spordihoone valmimisse panustada, saavad seda teha. Selleks saab teha annetuse Türi vallavalitsuse arveldusarvele märksõnaga Spordihoone. Arvelduskonto numbrid on EE731010702003740008 (SEB pank) ja EE772200001120170327 (Swedbank). Annetaja võib jääda avalikkusele anonüümseks, kuid sellest palun meile teada anda, reeglina avalikustame annetajate nimed valla kodulehel ja lisaks jäädvustame 100 ja enam eurot annetanud eraisikute nimed spordihoone seinale.
 
Kui loetu Sind kõnetas või küsimusi tekitas, siis helista või kirjuta.
 
30.06.2020 seisuga on annetustega kogunenud 7217 eurot. Aitäh teile, kes juba toetanud olete. Pea kõik eelpool loetletud on annetanud 100 või enam eurot, mis tähendab ka seda, et nende nimed jäädvustatakse spordihoone seinale.
 
 1. Aasa, Theo
 2. Ayankulele, Yemi Ayankoya
 3. Bukk, Anatoli
 4. Eenla, Ergo
 5. Eesmäe, Eilo
 6. Kaugeranna, Geigo
 7. Kütt Urmas ja Ene
 8. Last, Kairo
 9. Liidlein, Martin
 10. Lomp, Kalju
 11. Länkur, Lauri
 12. Maadlusklubi Järvamaa Matimehed 
 13. Metsalu, Marge
 14. Metsalu, Raivo
 15. Mänd, Reino
 16. Ott, Kaspar
 17. Palling, Aivi
 18. Palling, Kalev
 19. Pent, Kalle
 20. Perekond Kaitsa
 21. Perekond Valang 
 22. Pärenson, Jaan
 23. Raudsepp, Jan
 24. Raudsepp, Peep
 25. Selge, Aivo
 26. Suitsberg, Tauno
 27. Takk, Toomas
 28. Toobal, Andres
 29. Toobal, Kermo
 30. Toobal, Kert
 31. Treve, Aivar
 32. Urb, Lea
 33. Valge, Virkko
 34. Viljat, Tanel
 35. OÜ Kolmestar
 36. OÜ Türi Vesi
 
Elari Hiis
abivallavanem
5340 2901