« Tagasi

Vallavanem kutsus tublid lõpetajad vastuvõtule

Türi vallavanem Sulo Särkinen jätkas aastaid kestnud traditsiooni ning kutsus 30. mail nelikümmend üks Türi valla koolide tublimat lõpetajat Türi kultuurikeskusesse, et õpilasi tänada ja tunnustada. Pidulikust üritusest paluti osa võtma tublid noored, kellel on suurepärased saavutused õppetöös ja spordis, kes on tulemuslikult esindanud kooli aineolümpiaadidel ja konkurssidel, kes on aktiivselt osalenud koolielus, kes on head toetavad kaaslased ja oma kooli väärtuste väärikad kandjad. 
 
Esindatud olid Türi ühisgümnaasium, Türi põhikool, Laupa põhikool, Retla-Kabala kool, Väätsa põhikool ja Türi muusikakool. 
 
Vastuvõtul tänas vallavanem Sulo Särkinen õpilasi tubli töö eest ning innustas neid olema uudishimulikud, küsima küsimusi, otsima vastuseid ning avastama maailma. Samas kutsus üles märkama oma kaasteelisi ja rõhutas, et koduvald hoiab meie tublidel noortel silma peal ka edaspidi ning Türile on alati kõik tagasi oodatud. Kõikidele koolilõpetajatele head teed soovides andis vallavanem üle tänukaardid ja meened. 
 
Peale ametlikku osa oli õpilaste ees Psühhobuss teadusetendus, kus räägiti inimese tajust ehk sellest, kas oma silmi-kõrvu ja muid meeli ikka saab usaldada ja milliseid trikke nad meile mängida võivad. 

 
Soovime õnne kõikidele koolilõpetajatele! 

 

Vallavanema vastuvõtule kutsutud õpilased:  

Laupa Põhikool: Ron -  Andri Bachman, Marve Mägi, Hugo Viigipuu 

Retla-Kabala Kool Jan-Martin Reinberg 

Türi Põhikool: Anett-Kristiin Heinsaar, Hendrik Seera, Mirtel Tarius,  Orm Mattias Siemann, 

Stevo Taar, Oskar Männa,  Mirjam Hiis, Elise Zinovjev, Iris Maria Kass, Kirke Pindmaa,  Kärolyn Metsalu,  Tomi Välimäe,  Karola Lee Aasavelt, Romet Nurmsalu,  Sofia Karilaid,  Helena-Elis Pärenson,  Lisette Sirel 

Türi Muusikakool: Maria Palling, Annabel Narits 

Väätsa Põhikool: Maria Murga, Miina Juhvelt,  Mark Noel Poll 

Türi Ühisgümnaasium: Rasmus Juhanson, Sandra Elisee Juhkam, Iti-Kärt Nursi, Merlliise Brett, Ketlin Mägi, Ringo-Lehari Purge,  Kryslin Rass,  Marcus Beet,  Lisette Haug, Elerin Kinsiver,  Kristel Mill, Kirke Perillus, Anete Raabe, Karmen Valter, Kalle Klemmer.

 

Triin Pärna
Türi vallavalitsuse haridusosakonna juhataja

 

Fotod: Teet Reier/Türi Rahvaleht

 

Rohkem pilte vastuvõtust vaata SIIT