« Tagasi

Üleskutse tööandjale- osale töö- ja karjäärimessil!

Eesti Töötukassa kutsub tööandjaid osalema üle-eestilisel virtuaalsel töö- ja karjäärimessil www.toomess.ee, kus on tööandjatel hea võimalus teada anda vabadest töökohtadest, tutvustada enda ettevõtet ning ettevõttes töötamise võimalusi.

Eesti Töötukassa Järvamaa osakonna tööandjate konsultant Aleksandra Kazakova andis teada, et Eesti Töötukassa üle-eestiline virtuaalne töö- ja karjäärimess www.toomess.ee toimub 11.aprillist 14. aprillini. „Kutsume osalema tööandjaid, et koos meiega näidata oma asutust kümnetele tuhandetele huvilistele, kes otsivad uusi väljakutseid haridus- või töömaailmas. Messil on tööandjatel hea võimalus teada anda vabadest töökohtadest, tutvustada enda ettevõtet ning ettevõttes töötamise võimalusi," lausus ta.

Messil osalemiseks palutakse tööandjatel registreeruda aadressil www.toomess.ee hiljemalt 3.aprill.

Peale registreerumist edastatakse automaatvastus, kus on juba täpsemalt kirjas kuidas messilehele siseneda ning lisada enda ettevõtte tutvustus ja info vabadest töökohtadest.

Kazakova täpsustas, et messi ajal ei ole tööandjatel kohustust reaalajas tööotsijatele vastata. „Tööandja saab enda messistendile jätta kontaktandmed, mille kaudu tööotsijad saavad ühendust võtta (e-post; telefon; sotsiaalmeediakonto vm)," märkis ta.

Tähelepanu! Virtuaalmessi raames toimuvad seekord 12 maakonnas kohapeal ka värbamispäevad https://onlineexpo.com/ee/too-ja-karjaarimess/varbamispaevad/

Järvamaa värbamispäev toimub 12. aprillil kell 10-12 Wittensteini Tegevusmuuseumis (Tallinna 9/11, Paide linn).

See on Kazakova sõnutsi hea võimalus ettevõtet tutvustada, tööotsijatega vahetult suhelda ning seeläbi oma meeskonda uusi töötajaid värvata.

„Värbamispäeval osalemiseks palume tööandjatel registreeruda lingi kaudu https://forms.office.com/e/p5D9jJEvAp esimesel võimalusel, kuid hiljemalt 3. aprilliks. Värbamispäeval ja messil osalemine on tasuta! Ootame rohket osavõttu," kutsus ta.

Uuri lisaks Eesti Töötukassa kodulehelt.

 

Lisateave

Aleksandra Kazakova
tööandjate konsultant
5362 9214
Aleksandra.Kazakova@tootukassa.ee

 

 

Teate toimetas
 

Silvi Lukjanov
avalikud suhted
Türi Vallavalitsus
avalikud.suhted@tyri.ee