« Tagasi

Türi Põhikooli direktori ametikohale esitati neli avaldust

Türi Vallavalitsusele laekus Türi Põhikooli direktori ametikohale tähtajaks neli avaldust, konkursikomisjon koguneb lähiajal ja kehtestab hindamisvoorud.

Türi Vallavalitsuse haridus-, kultuuri- ja sotsiaalosakonna juhataja Triin Pärna sõnutsi on kõik neli Türi Põhikooli direktoriks kandideerimisavaldused esitanud naised. „Kõikidel kandidaatidel on kokkupuude haridusvaldkonnaga," täpsustas ta.

Vallavalitus moodustas eelmisel nädalal Türi Põhikooli direktori vabaneva ametikoha täitmiseks välja kuulutatud avaliku konkursi korraldamiseks ajutise komisjoni. Komisjoni kuulub seitse liiget, nendeks on: Türi vallavanem Ele Enn; Türi Vallavalitsuse haridus-, kultuuri- ja sotsiaalosakonna juhataja Triin Pärna; Türi Vallavalitsuse haridusspetsialist Kati Nõlvak; Türi Vallavolikogu haridus- ja noorsookomisjoni esimees Sten Perillus; Türi Põhikooli hoolekogu volitatud esindaja Mariliis Aren; Türi Põhikooli hoolekogu volitatud esindaja Liis Rusi; Türi Põhikooli õppenõukogu volitatud esindaja Sirle Võtti. Komisjoni esimees on Ele Enn ja aseesimees Triin Pärna.

Vallavalitsuse moodustatud konkursikomisjon koguneb esimesel võimalusel, et viia läbi dokumendivoor ja hinnata kvalifikatsiooninõuetele vastavust ning kehtestada järgnevad hindamisvoorud. Pärna kinnitas, et vallavalitsus soovib direktori valimise protsessiga jõuda lõpule septembrikuus ja uut juhti näha ametis oktoobris.