Kevadpealinna uudised

« Tagasi

Kevadpealinna toimkond kutsub inimesi "mängima"

Kevadpealinn Türi kutsub sel aastal inimesi sündmustest osa saama vähe teisiti. Eriolukorrast tingituna ei saa korraldada sündmusi nii nagu algselt oleks tahtnud. Seetõttu kutsub Kevadpealinna toimkond inimesi sündmustest osa võtma teistmoodi ja loosib osalejate vahel välja muruniiduki ja trimmeri. Auhinnad on välja pannud Hydroparts ja Ryobi.

Vaata videot SIIT

Kirsiõite pidu:

Postita ajavahemikul 23. aprill – 10. mai Kevadpealinna Facebooki lehel oleva fotoalbumi "Kirsiõite pidu" kommentaaridesse 1 enda tehtud foto Türi tehisjärve kirsialleelt.

Suur perega koristamise päev „Kodule kalli":

Postita laupäeval, 25. aprillil Kevadpealinna Facebooki lehel oleva fotoalbumi "Kodule kalli" kommentaaridesse 1 enda tehtud foto oma kodu või aia koristuspäevast.

Volbripäev:

Postita neljapäeval, 30. aprillil Kevadpealinna Facebooki lehel oleva fotoalbumi "Volber" kommentaaridesse 1 enda tehtud foto kodusest volbripäevast.

Rattamatk „Tunne koduvalda":

Postita ajavahemikul 1. – 3. mai Kevadpealinna Facebooki lehel oleva fotoalbumi "Rattamatk" kommentaaridesse 1 enda tehtud foto oma rattamatkast.

Emadepäev – postita emadepäeval (10.05) üks foto emadepäeva tähistamisest kevadpealinna Facebooki lehel oleva fotoalbumi "Emadepäev" kommentaaridesse.

Lillelaat - pildista kollast lille ja postita ajavahemikul 15.-17. mai üks oma foto kevadpealinna Facebooki lehel oleva fotoalbumi "Lillelaat" kommentaaridesse.

Kevadfestival Päike - pildista päikesetõusu, -loojangut ja varjusid, mida päike tekitab ning postita üks foto ajavahemikul 29.- 31. mai kevadpealinna Facebooki lehel oleva fotoalbumi "Kevadfestival" kommentaaridesse.

Salatipäev - tee kevadine värske salat ja postita sellest ajavahemikul 6.-7. juuni 1 foto kevadpealinna Facebooki lehel oleva fotoalbumi "Salatipäev" kommentaaridesse.

Lemmikkoht kevadpealinnas – pildista oma lemmikpaika kevadpealinnas ja postita see ajavahemikul 12.-14. juuni kevadpealinna Facebooki lehel oleva fotoalbumi "Lemmikpaik" kommentaaridesse.

Murumoor – valmista omale sobivatest materjalidest murumoor - meisterda, küpseta, joonista... tee valminud Murumoorist foto ja postita see ajavahemikul 15.-16. juuni kevadpealinna Facebooki lehel oleva fotoalbumi "Murumoor" kommentaaridesse.

Piltide tegemisel lase fantaasial voolata, et kõigil lõbusam oleks. Looduses liikudes jälgi 2+2 nõuet.

Vähemalt 5 postitusega osaled muruniiduki ja trimmeri loosimises!

22. märtsil toimunud matkal kevadesse osalemine võrdub ühe postitusega!

Piltide tegemisel lase fantaasial voolata, et kõigil lõbusam oleks. Looduses liikudes jälgi 2+2 nõuet.

Kui osaleja on õigetel kuupäevadel kokku postitanud ühe pildi vähemalt viie Kevadpealinna sündmuse fotoalbumi kommentaaridesse, siis osaleb ta loosimängus, kus auhinnaks on muruniiduk ja trimmer.

Auhinnad loositakse välja 20. juunil.

Hoia Kevadpealinna Facebooki lehel pilk peal.

 

Teate koostas:

Merle Rüütel

avalike suhete juht

merle.ryytel@tyri.ee