« Tagasi

Euroopa Päev ja Paide laste rattaralli

 
Sel aastal toimub traditsiooniline Paide Laste Rattaralli koos Euroopa päeva tähistamisega kolmapäeval, 1. mail algusega kell 11 Paide Keskväljakul. 
 
Järva Autokool ja jõehobu Hipo kutsuvad 46. korda eelkooliealisi lapsi rattarallile, kuhu külla tulevad politsei lõvipoiss Lõvi Leo, päästeameti päästekoer Nublu ning Jänku Juss! Rattarallile registreerimine 30. aprillini tel 5663 0968 või Facebookis - Järva Autokool. Lastele on kiiver kohustuslik!
 
Euroopa päeva juht on legendaarne Ivo Linna, kelle juhtimisel toimub kohapeal lõbus telemäng "Reis ümber Eesti" Euroopa Parlamendi valimiste kandidaatidega. Pakume head muusikat ning Eesti ELi kuulumise 15. aastapäeva tähistamiseks kohalike kondiitrite poolt valmistatud suurt torti.  
 
Ürituse jooksul on avatud lasteala, kus tegevusjuhendajad viivad läbi erinevaid mänge ja võistlusi ning pakuvad meisterdustegevusi. Võitjatele auhinnad. Toimub ka teadusteater!
 
Lisaks küpsetavad osalejatele (väikese tasu eest) pannkooke LC Paide Bastioni mehed ja Rattarallile-Euroopa Päevale on tulemas Tartu ühe populaarsema restorani meeskond "Aparaat BBQ Catering" (2018 Eesti Grillfesti meistrid), kes pakuvad imemaitsvaid burgereid. Toite on nii lihaarmastajatele, kui ka veganitele.
 
Täpsem info: www.aparaadiresto.ee
 
KAVA:
11:00 – Avasõnad – HIPO - Politsei
11:00 - Stardivad 2. ja 3. aastased lapsed
12:00 – Euroopa päeva laval Ivo linna juhtimisel "Reis ümber Eesti" Euroopa Parlamendi valimiste kandidaatidega
12:30 - Stardivad 4. ja 5. aastased lapsed
13:15 – Muusikaline etteaste. Ivo Linna esineb koos Antti Kammiste ja bändiga Supernova
13:30 - Stardivad 6. ja 7. aastased lapsed
14:15 – Autasustamine
 
Facebookis saad ennast sündmusele minejaks märkida SIIN
 
Peakorraldajate kontaktid: Rattaralli osas Kulno Klein 56461544 kulno.klein@neti.ee ja Euroopa Päeva osas Merle Rüütel 53326401 merle.ryytel@tyri.ee