Huvitegevuse ja huvihariduse võimalused

Türi Spordikool         
Huvitegevus sihtrühm juhendaja nimi kontakt osalus kuus
Vibusport 10-13a. ja 12-14a. ja 15a.-täiskasv. Marika Jäätma  tyri.vibukool@gmail.com       20
Võrkpall 6-9a. ja  10-13a. ja 14- täiskasv. Ilmar Mõttus ilmarm@hotmail.com        20
Võrkpall 10a-13a. ja 14a.-19a Villi Vantsi  villi.vantsi@mail.ee        10
Maadlus  6-10a. ja 10-14a. ja 15-täiskasv. Jaanus Kopolovets jaanus.kopolovets@mail.ee    20
Kergejõustik  6-9a. , 10-13a. ja 14-täiskasvanu Leonhard Soom staadion51@gmail.com        10
Kergejõustik  9.-11a. ja 12-15a. ja 16-täiskasv. Veiko Valang veiko.valang@mail.ee        10
Ujumine 8-13a. ja 13-täiskasvanud Otto Männa otto1845@hot.ee       ujula pilet
Ujumine 6-8a ja 9-11a. Asko Pärl asko.parl@tyri.ee       ujula pilet
Jalgpall 9-13a. Kristo Kiik kristo.kiik@mail.ee         
Ratsutamine 9-12a. ja 12-14a. ja 15a-täiskasv. Maie Kukk maiefi@hot.ee         
Orienteerumine 8-12.a ja 13-täiskasvanud Kaarel Kallas kaarel.kallas@vilgyum.edu.ee 10
         
Türi Spordihoone         
Huvitegevus sihtrühm juhendaja nimi kontakt osalus kuus
Korvpall 1-5 klass Viljar Pennert viljar@kk7.ee  
Jõusaali ringtreening 15 - täiskasvanud Ele Metsalu ele.metsalu@hotmail.com 40
Ringtrenn 15 - täiskasvanud Ele Metsalu ele.metsalu@hotmail.com 40
Viljandi Taipoks Noored ja täiskasvanud Lauri Liiv lauri.liiv.002@mail.ee 30
Idla liikumistreening Noored ja täiskasvanud Eva Seera evaseera6@gmail.com 15
         
Väätsa Spordihoone        
Huvitegevus sihtrühm juhendaja nimi kontakt osalus kuus
IMSport üldkehaline 15 - täiskasvanud Ilmar Mõttus ilmarmottus78@gmail.com 25
Paide Linnameeskond jalgpall 2010-11 a sündinud lapsed Taavi Parts taaviparts@gmail.com 30
Shape UP treening Vanusepiirang puudub Jaanika Vingel janika.vingel@gmail.com 15
Lauatennis Vanusepiirang puudub. Taavi Parts vaatsa.tervisekompleks@tyri.ee 0
Võrkpall  9-14aastased Ilmar Mõttus ilmarmottus78@gmail.com 20
Paide Linnameeskond jalgpall 4-6 aastased lapsed Taavi Parts taaviparts@gmail.com 20
Indiaca 16+ Taavi Parts taaviparts@gmail.com 0
Automudelism 7-12 aastased Aare Meerits   0
Korvpall harrastajad 16+ Taavi Parts taaviparts@gmail.com 0
Body Hiit Vanusepiirang puudub Janika Vingel janika.vingel@gmail.com 15
KK7 korvpall 1-4 klass Tõnis Berg tonisberg@gmail.com 25
         
Tantsu/võimlemise klubid/ koolid      
Spordiklubi KATI        
Huvitegevus sihtrühm juhendaja nimi kontakt osalus kuus
Rühm "Liblikad" 5-7aastased Katrin Särkinen/Kadi Tammoja www.katispordiklubi.ee 30
Rühm "Röövikud"  1.-4. klass Katrin Särkinen/Kadi Tammoja www.katispordiklubi.ee 30
Rühm "Päikesejänkud" 1.-3. klass Katrin Särkinen/Kadi Tammoja www.katispordiklubi.ee 30
Rühm "Arliis" 4.-6. klass Katrin Särkinen/Kadi Tammoja www.katispordiklubi.ee 30
Rühm "Lisella" valikrühm (6-7 klass) Katrin Särkinen  www.katispordiklubi.ee 30
Rühm "Elisee" 7.-11. klass Katrin Särkinen www.katispordiklubi.ee 30
         
Türi Tantsustuudio        
Huvitegevus sihtrühm juhendaja nimi kontakt osalus kuus
Rühm "Sära" 5-7.a Helit Seljamaa  stuudio@tantsime.ee 20
Rühm "Säde" 1-3. klass Helit Seljamaa  stuudio@tantsime.ee 30
Rühm "Saara" 4.-6. klass Helit Seljamaa  stuudio@tantsime.ee 30
Rühm "Stiina" 7.-9.kl Helit Seljamaa  stuudio@tantsime.ee 30
Rühm "Cheerleaderid" 9.-12. klass Helit Seljamaa  stuudio@tantsime.ee 30
         
Türi Muusikakool        
Kool annab muusikalist huviharidust EHIS-es registreeritud õppekavade alusel.
Õppeaeg eelkoolis 1-2 aastat, põhikoolis 7 aastat + lisa-aastate võimalus. 
Eriala/pill sihtrühm õpetaja kontakt osalus kuus
klaver Eelkool 1-2 aastat;
Põhikooli noorem aste 1.-4.klass;
Põhikooli vanem aste 5.-7. klass;
Lisa-aasta või -aastad.
Miina Jõgisalu 53307961 õpetajate tuba
5083213 direktor  tyrilmk@estpak.ee                                    http://www.tyrimuusikakool.ee/


















 
pilliõpetusosakonnas 25 eurot, vabaõppe-kavaga osakonnas 21 eurot, eelkoolis   21 eurot



















 
Anne Toome
Katrin Aesma
Kaidi Piigert
Pille-Riin Kaaver
viiul   Vello Schüts
Merily Leotoots
tšello   Helen Ott
kitarr   Peep Heinaste
Vello Schüts
basskitarr   Peep Heinaste
akordion   Kaidi Piigert
Silvi Nielson
kromaatiline kontsertkannel   Pille Bergmann
flööt   Viia Ivask
klarnet   Ants Oidekivi
saksofon   Ants Oidekivi
trompet   Peep Heinaste
Teet Tihvan
tromboon   Teet Tihvan
altsarv   Peep Heinaste
löökpillid   Valdo Preema
eelkool   Tea Saar
         
Türi Kultuurikeskus         
Huvitegevus sihtrühm juhendaja nimi kontakt osalus kuus
Türi Kultuurikeskus        
Noorteansambel  Kultra 15 - 20.a. Tea Saar saartea@gmail.com tasuta
Neidude rahvatants 5.-9. kl Monika Kirss kirssmonika@gmail.com tasuta
Helleverre visselid tasuta
Noorte segarühm Visselid 17.-20.a. Monika Kirss kirssmonika@gmail.com tasuta
Lasterühm Rohelisõ visseli 5.-9.kl Monika Kirss kirssmonika@gmail.com tasuta
Orkester Türi alates 12 - täiskasvanud Ants Oidekivi ants.oidekivi@mail.ee tasuta
Poistekoor 10 - 16.a. Tiiu Schüts tiiuschyts9@gmail.com      tasuta
Väätsa Rahvamaja        
Segarühm TantsuWägi 17.-20.a. Tiiu Vellama tiiu.vellama@gmail.com tasuta
Hopa Fit 15.-20.a. Kadri Salumets 58517313 tasuta
Oisu Rahvamaja        
Keraamika alates 12 - täiskasvaud Vaike Siemann vaikesiemann@gmail.com tasuta
Kabala Rahvamaja        
Kabalabajalad 14 - täiskasvanud Inga Väli pillerpakad@gmail.com tasuta
         
Türi Noortekeskus         
Huvitegevus sihtrühm juhendaja nimi kontakt osalus kuus
Kokandus (Türi, Väätsa, Käru) 7-… Noortejuhid noortekeskus@tyri.ee tasuta
Lauatennis Türi 7-... Voldemar Tusis 55598154 tasuta
Meisterdamine (Oisu, Türi, Käru, Väätsa) 7-… Noortejuhid noortekeskus@tyri.ee tasuta
Läbimurre 12-… Noortejuhid noortekeskus@tyri.ee tasuta
SUP-laua hiit treening (Türi ujula) 12-… Noortejuhid /Ele Metsalu noortekeskus@tyri.ee tasuta
         
Türi Loomemaja        
Huvitegevus sihtrühm juhendaja nimi kontakt osalus kuus
Jumping batuuditreening 10-17a. Elen pent 53539640 25
Keraamika 7 kuni 17 Anu Grents 55603359 20
Keraamika täiskasvanud Anu Grents 55603359 20
Fotograafia 15+ vanus Katrin Merisalu 56490897 15
Meisterdamine 7-12a Mari Nõlvak 58030787 15
Automudelism (Türi,Väätsa) 7-… Aare Meerits 5529175 15
CNC, 3 D  7-... Kaspar Aare 58803395 15
Puidutöö 7-13a Kaspar Aare 58803395 15
Maaliring 15+ Leho Rubis 58435008 20
Joonistamine 7-... Silva Meesak 56860636 15
Toidulabor 15+, suunatud täiskasvanutele Kerli Jaagumann 55547837 15 kuni 25
         
Türi Raamatukogu         
Huvitegevus sihtrühm juhendaja nimi kontakt osalus kuus
Malering 1-5 klass Kalev Tasang kalev69g@gmail.com tasuta
3D pliiatsi töötuba 1-3 klass raamatukoguhoidjad astrid.karpender@tyri.ee tasuta
Huviring "Kirjanduslikud rännakud"  1.-12.klass Astrid Karpender astrid.karpender@tyri.ee tasuta
         
Väätsa Põhikool         
Huvitegevus sihtrühm juhendaja nimi kontakt osalus kuus
Ukulele ring 1.-9. klass Laura Otsus laura.otsus@vaatsapk.ee tasuta
Rahvatants 5.-7. klass Monika Kirss monika.kirss@vaatsapk.ee tasuta
Rahvatants "Lustikarud" 1.-4. klass Tiiu Vellama tiiu.vellama@gmail.com tasuta
Keemia ja kokkamine 7.-9. klass Viivika Leis viivika.leis@vaatsapk.ee tasuta
Näitering   1.-9. klass Kelly Saatmann kelly.saatmann@vaatsapk.ee tasuta
TORE 6. - 8.klass Kadri Voolaid-Haarde kadri.voolaid-haarde@vaatsapk.ee tasuta
Mudilaskoorid 1.-4. klass Laura Otsus laura.otsus@vaatsapk.ee tasuta
Meediaring  5.-9. klass Kelly Saatmann kelly.saatmann@vaatsapk.ee tasuta
Liikluskool 3. klass Kadri Voolaid-Haarde kadri.voolaid-haarde@vaatsapk.ee tasuta
Keraamika 1. - 8.klass Anu Grents anugrents@gmail.com tasuta
Kunstiring  1.-7. klass Marge Laagemann marge.laagemann@vaatsapk.ee tasuta
Unicorn Squad tütarlaste tehnoloogiaring      4. kursus 3.-5. klass tüdrukud Kelly Saatmann kelly.saatmann@vaatsapk.ee tasuta
Kodutütred 1.-9.klass tüdrukud Elina Roosileht Helle Suurkivi helle.suurkivi@vaatsapk.ee tasuta
Puutöö 4.-5. klass Tõnis Berg tonis.berg@vaatsapk.ee tasuta
         
Käru Põhikool         
Huvitegevus sihtrühm juhendaja nimi kontakt osalus kuus
Parkuur 1.-6. kl Ken Laumets kenlaumets@gmail.com tasuta
Rahatarkus  2.-5. kl Marge Raal marge.raal@karukool.edu.ee tasuta
Loovusring 1.-2-kl Ainiita Karu ainiita.karu@karukool.edu.ee tasuta
Rahatarkus  1. kl. Marge Raal   tasuta
Liiklusring 3.-4. kl. Riina Hunt riina.hunt@karukool.edu.ee tasuta
Draama 1.-5. kl Liia Sizask liia.sizasl@karukool.edu.ee tasuta
Kergejõustik 1.-5. kl Klaarika Rüütel klarika.rüütel@karukool.edu.ee tasuta
Muusika 1.-4. kl Ellen Nugis ellen.nugis@karukool.edu.ee tasuta
Jõusaal 6. kl Anne Sillamaa anne.si@mail.ee tasuta
         
Retla-Kabala Kool        
Huvitegevus sihtrühm juhendaja nimi kontakt osalus kuus
Saviring 1.-5. klass Vaike Siemann vaikesiemann@gmail.com tasuta
Spordiring 1.-9. klass Eda Hunt eda.hunt@retla.edu.ee tasuta
Mudilaskoor  1.-5. klass Eda Liblik eda.liblik@retla.edu.ee tasuta
Ukulele 5.-9. klass Eda Liblik eda.liblik@retla.edu.ee tasuta
Kangakudumine 4.-9. klass Kaire Oper kaire.oper@retla.edu.ee tasuta
Loodusring 5.-9. klass Külli Liblik kylli.liblik@retla.edu.ee tasuta
Puutööring 4.-9. klass Hillart Press hillart.press@retla.edu.ee tasuta
Meisterdamine  1.-4. klass Reet Mets reet.mets@retla.edu.ee tasuta
Kokaring 4.-6 klass Katrin Ivanov katrin.ivanov@retla.edu.ee tasuta
Nutiringid 2.kl 2. klass Õnne Roosileht onne.roosileht@retla.edu.ee tasuta
Sportmängud 1.-4.klass Eda Hunt eda.hunt@retla.edu.ee tasuta
Nutiringid 1. 1. klass Marit Kreitsman marit.kreitsman@retla.edu.ee tasuta
Kokaring 7.-9. klass Katrin Ivanov katrin.ivanov@retla.edu.ee tasuta
Võrkpall 5.-9. klass Eda Hunt eda.hunt@retla.edu.ee tasuta
Ansambel/koorilaul 1.-9.klass Eda Liblik eda.liblik@retla.edu.ee tasuta
         
Laupa Põhikool         
Huvitegevus sihtrühm juhendaja nimi kontakt osalus kuus
Mudilaskoor 1. - 4. kl Piia Kuldpärg piia.kuldparg@laupapk.edu.ee tasuta
Näitering 1. - 7. kl Jaanika Kajakas kajakasjaanika@gmail.com tasuta
Liiklus  3. kl Deivi Šadeiko deivi.sadeiko@laupapk.edu.ee tasuta
Puutööring 5. - 9. kl Helmut Bachman helmut.bachman@laupapk.edu.ee tasuta
Rahvatants 1. - 4. kl Külli Piirits kylli.piirits@laupapk.edu.ee tasuta
Liikumine 1. - 3. kl Külli Piirits kylli.piirits@laupapk.edu.ee tasuta
Spordiring 3. - 5. kl Deivi Šadeiko deivi.sadeiko@laupapk.edu.ee tasuta
Roheline kool 5. - 9. kl Anneli Paas anneli.paas@laupapk.edu.ee tasuta
Nobedad Näpud 1.-6. kl Jaanika Kajakas kajakasjaanika@gmail.com tasuta
TORE ring 5.-9.kl Kairi Kärner, Kerli Rhede karnerkairi1@gmail.com tasuta
Mängujuhid 6.-8. kl Jaanika Kajakas kajakasjaanika@gmail.com tasuta
         
Türi Põhikool         
Huvitegevus sihtrühm juhendaja nimi kontakt osalus kuus
Keraamika 3.klass Anu Grents anugrents@tyripk.ee tasuta
Keraamika 4.-5.klass Anu Grents anugrents@tyripk.ee tasuta
Keraamika 3.-5.klass Anu Grents anugrents@tyripk.ee tasuta
Keraamika 2.klass Ehte Kurrikoff ehtekurrikoff@tyripk.ee tasuta
Keraamika 6.-7.klass Ehte Kurrikoff ehtekurrikoff@tyripk.ee tasuta
Draama 6.-9.klass Merilin Sepp merilinsepp@tyripk.ee tasuta
Foto- ja videoring 6.-9.klass Merilin Sepp merilinsepp@tyripk.ee tasuta
LEGO WEDO 2.0 Robootika 2-3. klass Reine Reiska reinereiska@tyripk.ee tasuta
Spordiring  1.-3.klass Merle Vantsi merlevantsi@tyripk.ee tasuta
Spordiring  4.-6.klass Merle Vantsi merlevantsi@tyripk.ee tasuta
Nutilabor, robootika 4-9. klass Laine Aluoja lainealuoja@tyripk.ee tasuta
Kunstiring 5-9. klass Triin Prints triinprints@tyripk.ee tasuta
Kunstiring üks ühele 4.-9.klass Triin Prints triinprints@tyripk.ee tasuta
Lastekoor 5-7. klass Tiiu Schüts tiiuschüts@tyripk.ee tasuta
Ansamblid 5-8. klass Tiiu Schüts tiiuschüts@tyripk.ee tasuta
Solistid 5-9. klass Tiiu Schüts tiiuschüts@tyripk.ee tasuta
Neidudekoor 8.-9.klass Tiiu Schüts tiiuschüts@tyripk.ee tasuta
Mudilaskoor 1-2. klass Tea Saar teasaar@tyripk.ee tasuta
Mudilaskoor 3.-4.klass Tea Saar Teasaar@tyripk.ee tasuta
Ansambel 1-4. klass Tea Saar teasaar@tyripk.ee tasuta
Solistid 1-4. klass Tea Saar teasaar@tyripk.ee tasuta
Rahvatants 1.-4.klass Airi Jakobson-Männik anujuris@tyripk.ee tasuta
Anu Jüris
Erasmus+ projektid 7.-9.klass Evely Siimsoo evelysiimsoo@tyripk.ee tasuta
Etlemine 5.-9.klass Anneli Talviste annelitalviste@tyripk.ee tasuta
Tasaarenguring 5.-9.klass Jaanika Eik jaanikaeik@tyripk.ee tasuta
Rahvusvaheline keeleklubi 6.-9.klass Liubov Stepanova liubovstepanova@tyripk.ee tasuta
Väitlus 6.-9. klass Sirle Võtti sirlevotti@tyripk.ee tasuta
         
Türi Ühisgümnaasium         
Huvitegevus sihtrühm juhendaja nimi kontakt osalus kuus
Noortekoor 10-12. klass Anne Toomistu annetoomistu@gmail.com tasuta
Ansamblilaul 10-12. klass Anne Toomistu annetoomistu@gmail.com tasuta
Soololaul 10-12. klass Anne Toomistu annetoomistu@gmail.com tasuta
Ukuleleõpe 10-12. klass Anne Toomistu annetoomistu@gmail.com tasuta
Rahvatants 10-12. klass Ketlin Salla ketlin.salla@tyriyg.tyri.ee tasuta
         
Kaitseliit        
Huvitegevus Tegevuskoht Rühma pealik kontakt osalus kuus
Noored Kotkad Retla Kristjan Vanem urmas.piigert@kaitseliit.ee tasuta
  Türi Margus Allik urmas.piigert@kaitseliit.ee tasuta
  Väätsa Eve Kivistik-Jakobson urmas.piigert@kaitseliit.ee tasuta
Kodutütred Retla Sirje Kips mare.hendrikson@kaitseliit.ee tasuta
  Türi Gerly Leit mare.hendrikson@kaitseliit.ee tasuta
  Väätsa Malle Hermanson mare.hendrikson@kaitseliit.ee tasuta