Korduma kippuvad küsimused Türi vallas

« Tagasi

09. Kui olen haigestunud, mida teha ja kuidas arsti juurde pääseda?

Perearstid nii Väätsal, Kärus kui Türi Perearstikeskuses annavad teada, et eriolukorraga seoses on vastuvõtukorraldus muutunud. Kõigil patsientidel palutakse esmalt helistada ja seejärel minna vastuvõtule täpselt neile broneeritud ajal.
 
Suurt osa probleemidest on võimalik lahendada telefoni või e-kirja teel ja need on praegu eelistatud suhtluskanalid. Pidage oma pereõe või -arstiga telefoni teel nõu, kuidas oleks Teie probleemi korral arukam talitada.
 
Kui vajate vastuvõttu ja läbivaatust, antakse Teile vastuvõtule tulemiseks kindel kellaaeg – pidage sellest kellaajast kinni, ärge hilinege ja ärge tulge ka liiga vara. Praegu püütakse tavapärasest veel enam vältida seda, et palju patsiente peaks ühe ukse taga korraga ootama.
 
Haiguslehed, hoolduslehed, tõendid, krooniliste haiguste retseptid saab lahendada digitaalselt. Eestis välja kuulutatud eriolukorra tõttu saavad haigestunud või hoolduslehte vajavad töötavad inimesed selle patsiendiportaalis digilugu.ee ise avada. Loe täpsemalt SIIT
 
Haigena ärge tööle ega kodust välja minge! Ettevaatusabinõud on igati asjakohased ka kergema kevadise külmetuse korral, seega püsige kodus ja järgige arsti antud nõuandeid. Terviseseisundi kiirel halvenemisel ning tõsise tervisemure korral kutsuge kiirabi.
 
 
Operatiivne info:
 
Toomas Tamm
Türi Perearstikeskuse juht
5110520
 
Signe Lieberg
Väätsa perearst
389 2488
 
Katrin Abel
Käru perearst
4874770