Vallavalitsuse töötajate puhkused 2018

15.08.18

Nr         Töötaja nimi           Ametikoht         Puhkuse aeg

1             Taivi Babatunde- lastekaitsespetsialist  30.07-24.08; 15.-26.10

2             Reet Eelmäe- raamatupidaja      14.-28.08; 10.-14.09

3             Riina Hunt- sotsiaaltööspetsialist     21.-29.08

4             Eda Juśtśenkov-  sotsiaalhooldaja     07.-29.12

5           Valli Kasar-  sotsiaalhooldaja       25.07.-22.08

6           Katrin Keevend- teabe- ja andmehaldur      15.-20.10

7         Maire Kirsi- raamatupidaja     08.-17.08; 10.-16.10

8        Maritta Köhler- jurist      17.-28.12

9          Lii Laanemets- vallasekretär    03.-08.12

10         Janelle Leenurm- ehitus- ja keskkonnaspetsialist  21.-26.08; 12.-18.11; 27.-28.12

11       Maive Leif-  raamatupidaja   17.-24.08

12         Reet Maiste – eestkostespetsialist   13.-16.08; 17.-28.12

13          Krista Marrandi - sotsiaaltööspetsialist   21.-31.08

14          Ene Mägi-  maakorraldusspetsialist    14.-17.08; 25.-26.10; 27.-28.12

15          Kalev Pagarand-  ehitusspetsialist   26.09-05.10

16         Jelena Plakk-  lastekaitsespetsialist     03.-13.09

17          Marje Pärn-  varahaldusspetsialist   27.12-04.01.2019

18          Triin Pärna - haridus-, kultuuri- ja sotsiaalosakonna juhataja    24-26.10; 07.-09.11; 12.-16.11

19         Pille Reinsalu -  korrakaitseametnik   22.-26.10                                     

20         Kairi Reinvart-   sotsiaalhooldaja   22.-26.10

21          Krista Rohula- vallasekretäri abi    05.-11.11

22          Merle Rüütel- avalike suhete juht    13.-17.08

23         Agnes Saarpere - sotsiaalhooldaja     30.07.-27.08

24         Ülle Sizask-  raamatupidaja        13.08-24.08; 10.09.-14.09

25         Ülle Surva-  maakorraldusspetsialist       24.09.-02.10

26         Anneli Stoitšev-   sotsiaalhooldaja     03.-10.12

27         Kai Tammela- sotsiaalhooldaja   01.-07.10; 10.-17.12

28         Küllike Teppo- pearaamatupidaja     13.-24.08

29        Signe Tõõtsu-  raamatupidaja     09.-27.08

30         Astrit Ujok- sotsiaaltööspetsialist     18.-31.12

31         Anu Veermets- arhivaar-asjaajaja     13.-17.08; 17.-21.12

32         Urmas Ärm-  tehnik     13.-18.08; 17.-21.12