Tublid koolilõpetajad

Koolide ettepanekuid järgides on tublide õpilaste vastuvõtule kutsutud õpilased silma paistnud aktiivse klassivälise tegevusega, nad on edukalt osalenud erinevatel konkurssidel ja olümpiaadidel, on tublid lauljad, kunstnikud, sportlased. Nende õpitulemused on olnud head või väga head, osad neist lõpetavad kooli kiituskirja või medaliga. Koolid iseloomustavad neid noori kui abivalmis ja kohusetundlikke, aktiivseid ja heatahtlikke, nutikaid ja sihikindlaid inimesi.
Türi Vallavalitsus tänab koolide tublimaid lõpetajaid  tänukaardi ja meenega. Lõpetajaid saadab vastuvõtul nende kooli direktor.

« Tagasi

25.05.2016 vallavanema vastuvõtt Türi Kultuurikeskuses

Vallavanem Pipi-Liis Siemanni vastuvõtule oli kutsutud 39 noort Türi Põhikoolist, Türi Ühisgümnaasiumist, Laupa Põhikoolist, Retla-Kabala Koolist ja Türi Muusikakoolist:

Türi Põhikool
Artur Aas, Andre Beljajev, Iris Kuhi, Erko-Hendrik Mõttus, Renita Ämarik, Aveli Aavik, Kärt Allik, Kristjan Puusepp, Berta Kaleva, Kaarel Rhede, Nele Mangman, Kaido Kivi, Marleen Anderson, Jade Šadeiko, Ago Rootsma

Laupa Põhikool
Kätlin Langerpaur, Rauno Pahapill, Hannaliis Vessart

Retla-Kabala Kool
Liisa Mikola, Arne Reinberg, Aldo Lengert

Türi Ühisgümnaasium
Karl-Hans Aasavelt, Kaarel Eensoo, Kristiina Jaanus, Selena Jõesuu, Pille-Riin Kaaver, Kelly Kändma, Raimond Lai, Carol Leiste, Ly Lipp, Hannela Nordlund, Elina Pent, Sander Poak, Siim Poak, Indra Rüüt, Kristjan Ševerev

Türi Muusikakool

Kai-Melli Kapten, Samuel Ehman, Kärt Rannik