TOIMUB KODULEHE UUENDAMINE!
 Vallavalitsuse töötajad kasutavad jätkuvalt ka kaugtöö tegemise võimalusi, mistõttu tuleb kohtumiseks aeg eelnevalt telefoni või e-kirja teel kokku leppida. Loe asutuste töökorraldusest täpsemalt SIIT KÄRUS ja VÄÄTSAL toimub ametnikega kohtumine samuti ainult eelneval kokkuleppel!  Vaata kontakte SIIT
 Kutsume kõiki Türi valla haridusvaldkonna avalikule arutelule8. juunil kell 17.30 Oisu rahvamajas9. juunil kell 17.30 Käru Põhikoolis10. juunil kell 17.30 Kabala rahvamajas11. juunil kell 17.30 Laupa Põhikoolis. Vaata OÜ Cumulus Consulting Türi haridusvaldkonna analüüsi SIIT ja ettekannet SIIT
  Võimalus teha Türi spordihoone valmimise toetuseks annetus.  Loe täpsemalt SIIT

Türi vald

Rahvaarv (01.012020)- 10 769; pindala- 1008 km²; 1 linn, 4 alevikku ja 53 küla. 

Türi vald on üks kolmest Järvamaa omavalitsusest.
Kahe ühinemise järgselt mahuvad Türi valla sisse Türi linn, Oisu, Kabala, Türi, Käru ja Väätsa piirkonnad koos oma toredate traditsioonide, tegusate inimeste ning aktiivsete kogukondadega.
Türi vald on suurepärases asukohas keset Eestit, suurematesse keskustesse jõuab siit tunni-paariga. Väga hea rongiühendus Tallinna ja Viljandiga annab võimaluse siduda oma õpingud ja tööelu mõnusa ja turvalise kodukohaga Türi vallas. Ettevõtjate jaoks on siinne kiire ja tõhus asjaajamine ning sujuv koostöö omavalitsusega toeks tegevuse alustamisel ja laiendamisel.
Kogukondlikud tegemised, lai huvitegevuse ja sportimisvõimaluste valik ning suurepärane elukeskkond on heaks põhjuseks just siin elada ja töötada või siia oma kodu rajada, pere ning lähedastega elust rõõmu tunda.