Uudised

Türi valla raadiosaates 28.02.2020

28.02.2020

Täna kell 11.15 Türi valla raadiosaates külas Kaarel Aluoja. Kaarel on Laupa Põhikooli direktor, hariduse ja kohaliku elu edendaja Järvamaal, ajaloo-uurija, kes on muuhulgas uurinud inimsusevastaseid kuritegusid Järvamaal. Eelmisel aastal ilmus...  Loe edasi »

Teated

« Tagasi

Kuivanud ja ohtlikud puud Paide-Roovere-Kuimetsa teel

Maanteeameti tellimusel võetakse 15129 Paide-Roovere-Kuimetsa tee (km 2,6 – 3,0) äärest maha kuivanud ja ohtlikud puud (kokku 26 puud). Mahavõetavad puud on märgitud kohapeal ristiga ning töid teostatakse veebruari kuu jooksul.

Töömaa kaart

Janelle Leenurm
ehitus- ja keskkonnaspetsialist
384 8279


Türi vald

Türi vald on üks kolmest Järvamaa omavalitsusest, mis asub Järva maakonna lõunaosas.


Kahe ühinemise järgselt mahuvad Türi valla sisse Türi linn, Oisu, Kabala, Türi, Käru ja Väätsa piirkonnad koos oma toredate traditsioonide, tegusate inimeste ning aktiivsete kogukondadega.


Türi vald on suurepärases asukohas keset Eestit, suurematesse keskustesse jõuab siit tunni-paariga. Väga hea rongiühendus Tallinna ja Viljandiga annab võimaluse siduda oma õpingud ja tööelu mõnusa ja turvalise kodukohaga Türi vallas. Ettevõtjate jaoks on siinne kiire ja tõhus asjaajamine ning sujuv koostöö omavalitsusega toeks tegevuse alustamisel ja laiendamisel.


Kogukondlikud tegemised, lai huvitegevuse ja sportimisvõimaluste valik ning suurepärane elukeskkond on heaks põhjuseks just siin elada ja töötada või siia oma kodu rajada, pere ning lähedastega elust rõõmu tunda.

Sündmused vallas