Uudised

Teated

« Tagasi

Läbirääkimistega pakkumine Käru alevikus asuva Katlamaja kinnisasja võõrandamiseks

Türi Vallavalitsus võõrandab läbirääkimistega pakkumise teel Käru alevikus asuva Katlamaja kinnisasja (kinnistusraamatu registriosa number 3216837, katastritunnus 37501:003:1910, suurus 2280 m2). Pakkumise täpsemad tingimused on toodud Türi Vallavalitsuse 2. oktoobri 2018 korralduses nr 336. Korraldusega saab tutvuda siin.

Läbirääkimistega pakkumisel osalemiseks tuleb esitada pakkumine etteantud vormil.

Täiendavat infot saab e-posti aadressil marje.parn@tyri.ee või telefonidel 5333 0476, 384 8250.


Türi vald

Türi vald on üks kolmest Järvamaa omavalitsusest, mis asub Järva maakonna lõunaosas.


Kahe ühinemise järgselt mahuvad Türi valla sisse Türi linn, Oisu, Kabala, Türi, Käru ja Väätsa piirkonnad koos oma toredate traditsioonide, tegusate inimeste ning aktiivsete kogukondadega.


Türi vald on suurepärases asukohas keset Eestit, suurematesse keskustesse jõuab siit tunni-paariga. Väga hea rongiühendus Tallinna ja Viljandiga annab võimaluse siduda oma õpingud ja tööelu mõnusa ja turvalise kodukohaga Türi vallas. Ettevõtjate jaoks on siinne kiire ja tõhus asjaajamine ning sujuv koostöö omavalitsusega toeks tegevuse alustamisel ja laiendamisel.


Kogukondlikud tegemised, lai huvitegevuse ja sportimisvõimaluste valik ning suurepärane elukeskkond on heaks põhjuseks just siin elada ja töötada või siia oma kodu rajada, pere ning lähedastega elust rõõmu tunda.

Sündmused vallas