Uudised

Veel 3 päeva saab hääletada kaasava eelarve projektide toetuseks

19.10.2019

21. oktoobri keskööni saab anda oma hääle Türi valla kaasavasse eelarvesse. Hääletada saab elektrooniliselt Türi valla veebilehe kaudu SIIN või kirjalikult hääletuspunktis, mis asuvad meie raamatukogudes – Käru ja Väätsa Raamatukogus ja Türi Raama...  Loe edasi »

Teated

« Tagasi

Läbirääkimistega pakkumine Türi linnas Viljandi tn 4 asuva kinnisasja võõrandamiseks

Türi Vallavalitsus võõrandab läbirääkimistega pakkumise teel Türi linnas Viljandi tn 4 asuva kinnisasja (kinnistusraamatu registriosa number 2748736, katastritunnus 83701:007:0036, suurus 2524 m2). Pakkumise täpsemad tingimused on toodud Türi Vallavalitsuse 8. oktoobri 2019 korralduses nr 351. Korraldusega saab tutvuda siin.

Läbirääkimistega pakkumisel osalemiseks tuleb esitada pakkumine etteantud vormil.

Täiendavat infot saab e-posti aadressil annely.grazer@tyri.ee või telefonidel 5886 3255, 384 8251.


Türi vald

Türi vald on üks kolmest Järvamaa omavalitsusest, mis asub Järva maakonna lõunaosas.


Kahe ühinemise järgselt mahuvad Türi valla sisse Türi linn, Oisu, Kabala, Türi, Käru ja Väätsa piirkonnad koos oma toredate traditsioonide, tegusate inimeste ning aktiivsete kogukondadega.


Türi vald on suurepärases asukohas keset Eestit, suurematesse keskustesse jõuab siit tunni-paariga. Väga hea rongiühendus Tallinna ja Viljandiga annab võimaluse siduda oma õpingud ja tööelu mõnusa ja turvalise kodukohaga Türi vallas. Ettevõtjate jaoks on siinne kiire ja tõhus asjaajamine ning sujuv koostöö omavalitsusega toeks tegevuse alustamisel ja laiendamisel.


Kogukondlikud tegemised, lai huvitegevuse ja sportimisvõimaluste valik ning suurepärane elukeskkond on heaks põhjuseks just siin elada ja töötada või siia oma kodu rajada, pere ning lähedastega elust rõõmu tunda.

Sündmused vallas