Uudised

Kui näete Türi linnas ilvest, siis palun helistage tel.: 5134898

22.01.2020

Pilt on illustratiivne. Pixabay.com Inimesed, kes te märkate Türi linna vahel ringi liikumas ilvest, siis palun helistage koheselt tel. nr 5134898. Telefonil vastab Keskkonnaagentuuri eluslooduseosakonna peaspetsialist Peep Männil. Loodame, ...  Loe edasi »

Teated

« Tagasi

Tööpakkumised

Käru Põhikool kuulutab välja konkursi ERIKLASSI ÕPETAJA ametikohale (1,0)
 
Nõudmised kandidaadile:
  • eelnev eripedagoogiliste koolituste läbimine; 
  • töökogemus hariduslike erivajadustega lastega;
  • teadmised kaasava hariduse põhimõtetest;
  • oskused muutuva õpikäsituse rakendamiseks igapäevatöös.
 
Elulookirjeldus ja haridust tõendavate dokumentide koopiad saata hiljemalt 24. jaanuariks e-posti aadressile ulvi.klemmer@karukool.edu.ee
 
Täiendav info telefonil 53 072 661 või 487 4667
 
_______________________________
 
Türi vallavalitsus kuulutab välja konkursi LASTEKAITSESPETSIALISTI ametikohale.
 
Lastekaitsespetsialist on ametnik, kelle töö põhieesmärgiks on laste õiguste kaitsmine, laste hoolekande ja sotsiaaltoetuste ning -teenuste korraldamine Türi vallas.
 
Nõutud:
  • Kandidaadil peab olema kõrgharidus, eelnev töökogemus sarnsasel ametikohal;
  • peab suutma täita teenistusülesandeid tippspetsialisti teenistusgrupile omase otsustuspädevuse, vastutuse ja nõuetekohasusega;
  • peab tundma oma teenistusülesannetega seonduvaid seadusi ja nende alusel antud õigusakte, asjaajamisele kehtestatud reegleid;
  • peab oskama koostada õigusakti eelnõu ja haldusakti ning teadma ja järgima haldusmenetlusele kehtestatud reegleid

Dokumendid

* kandideerimisavaldus ja elulookirjeldus

* kvalifikatsiooninõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad

* muud kandidaadi poolt oluliseks peetavad dokumendid

palume saata digiallkirjastatult e-postile vallavalitsus@tyri.ee või kirjalikult postiaadressile Kohtu tänav 2, Türi linn, 72213, Türi vald hiljemalt 17.veebruar kell 13.

Tööle asumise aeg niipea kui võimalik.

Tööleping sõlmitakse tähtajatult.

Lisainfo e-posti aadressil rynno.lass@tyri.ee tel 512 5423 (Rünno Lass haridus-, kultuuri- ja sotsiaalosakonna juhataja)

 


Türi vald

Türi vald on üks kolmest Järvamaa omavalitsusest, mis asub Järva maakonna lõunaosas.


Kahe ühinemise järgselt mahuvad Türi valla sisse Türi linn, Oisu, Kabala, Türi, Käru ja Väätsa piirkonnad koos oma toredate traditsioonide, tegusate inimeste ning aktiivsete kogukondadega.


Türi vald on suurepärases asukohas keset Eestit, suurematesse keskustesse jõuab siit tunni-paariga. Väga hea rongiühendus Tallinna ja Viljandiga annab võimaluse siduda oma õpingud ja tööelu mõnusa ja turvalise kodukohaga Türi vallas. Ettevõtjate jaoks on siinne kiire ja tõhus asjaajamine ning sujuv koostöö omavalitsusega toeks tegevuse alustamisel ja laiendamisel.


Kogukondlikud tegemised, lai huvitegevuse ja sportimisvõimaluste valik ning suurepärane elukeskkond on heaks põhjuseks just siin elada ja töötada või siia oma kodu rajada, pere ning lähedastega elust rõõmu tunda.

Sündmused vallas