Uudised

Veel 3 päeva saab hääletada kaasava eelarve projektide toetuseks

19.10.2019

21. oktoobri keskööni saab anda oma hääle Türi valla kaasavasse eelarvesse. Hääletada saab elektrooniliselt Türi valla veebilehe kaudu SIIN või kirjalikult hääletuspunktis, mis asuvad meie raamatukogudes – Käru ja Väätsa Raamatukogus ja Türi Raama...  Loe edasi »

Teated

« Tagasi

Tööpakkumised

Türi Haldus pakub tööd majahoidjale.

Objektidega tutvumine ja info Türi linn, Viljandi tänav 13b (II korrus, Türi Halduse kontor)

või tel: 5197 3287 või e-post: gert.saamann@tyri.ee.

 

Türi Vallavalitsus korraldab avaliku konkursi LASTEKAITSESPETSIALISTI

ametikoha täitmiseks:

Lastekaitsespetsialisti ametikoha kandidaadi kvalifikatsiooninõueteks on erialane ettevalmistus ja kõrgharidus, nõutav on oskus koostada õigus- ja haldusakte, teadmised haldusmenetluse ja asjaajamise reeglitest.

Lastekaitsespetsialist on ametnik, kelle töö põhieesmärgiks on laste õiguste kaitsmine, laste hoolekande ja sotsiaaltoetuste ning -teenuste korraldamine Türi vallas.

Kandideerijal esitada hiljemalt 01. novembril 2019 kella 13.00ks Türi Vallavalitsusele järgmised dokumendid:

* kandideerimisavaldus ja palgasoov;

* elulookirjeldus;

* kvalifikatsiooninõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad;

* muud kandidaadi poolt oluliseks peetavad dokumendid.

Tööle asumise aeg kokkuleppel, ametikoht on vaba alates 1.11.2019.

Dokumendid esitada Türi Vallavalitsusele kirjalikult postiaadressile Kohtu tänav 2, Türi linn, 72213, Türi vald või digiallkirjastatult e-postile vallavalitsus@tyri.ee.

Lisainfo: Pipi-Liis Siemann, vallavanem@tyri.ee, 527 9775

 


Türi vald

Türi vald on üks kolmest Järvamaa omavalitsusest, mis asub Järva maakonna lõunaosas.


Kahe ühinemise järgselt mahuvad Türi valla sisse Türi linn, Oisu, Kabala, Türi, Käru ja Väätsa piirkonnad koos oma toredate traditsioonide, tegusate inimeste ning aktiivsete kogukondadega.


Türi vald on suurepärases asukohas keset Eestit, suurematesse keskustesse jõuab siit tunni-paariga. Väga hea rongiühendus Tallinna ja Viljandiga annab võimaluse siduda oma õpingud ja tööelu mõnusa ja turvalise kodukohaga Türi vallas. Ettevõtjate jaoks on siinne kiire ja tõhus asjaajamine ning sujuv koostöö omavalitsusega toeks tegevuse alustamisel ja laiendamisel.


Kogukondlikud tegemised, lai huvitegevuse ja sportimisvõimaluste valik ning suurepärane elukeskkond on heaks põhjuseks just siin elada ja töötada või siia oma kodu rajada, pere ning lähedastega elust rõõmu tunda.

Sündmused vallas