Türi ühisgümnaasiumis toimus õpetajate MÕK

Türi ühisgümnaasium sai ülevallalise õpetajate kokkusaamise korraldamiseks innustust käesoleva aasta jaanuaris vallavalitsuse poolt korraldatud koolituselt.
 
Kuna haldusreformi tulemusena suurenes valla haridusasutuste hulk, siis oli seekordse kohtumise eesmärgiks edaspidiste koostöökohtade väljaselgitamine ja kaasava hariduse põhimõtete paremate rakendamisvõimaluste otsimine.
 
Koolituspäev sai toreda kolmetähelise nime – MÕK, mida võib pikalt välja kirjutada mitmel erineval moel. Näiteks: Mõnus Õpetajate Koolituspäev, Muutunud ÕpiKäsitlus, Meie (Türi valla) Õpetajate Koostöökohtumine. Nii nagu heal lapsel on mitu nime, leiti koolituspäeval ka mitu erinevat edaspidist koostöökohta. Välja pakuti näiteks ühiseid õpetajate koolitusreise (ja puhkusereise), asendusõpetajate jagamist, ainealaste koostöögruppide kohtumisi ja ka õpetajate suvepäevi. Igatahes mõtteid järgmise koolituspäeva kokkupanemiseks jagub.
 
Korraldajad tänavad kõiki kohale tulnud Türi valla koolijuhte ja õpetajaid ning vallavalitsust, kes oli päeva lõpetuseks kokku pannud vahva Kuldvillaku.
 
Koolitus sai teoks tänu Euroopa Liidu struktuuri- ja investeerimisfondidele toetusele.
 
Jääme ootama järgmisi meeldivaid koostöökohtumisi!
 
Türi ühisgümnaasium