Sel nädalal tulevad spordisündmused

12. juunil kell 18:00 jätkub Lõuna-Järva rulli III etapp, kus seekord sõidetakse Reopalust Türile. Distants on 10 kilomeetrit ning sõidetakse Paide-Türi vahelisel kergliiklusteel. Kogunetakse Veskisillale, kus hiljem võistlejad transporditakse Reopalusse.  Etapil kolme parema hulka tulnud võistlejaid autasustatakse diplomi ja medaliga. Osalutasu on õpilastele 1 euro ning täiskasvanutele 2 eurot. Iga võistleja vastutab oma tervisliku seisundi eest ise. Kiivri kandmine võistlustel on kohustuslik. Võislust korraldab Türi Noortekeskus (53088 495) koostöös Türi Spordiklubide Liiduga. (5041987)

13. juunil kell 18:00 alustatakse Veskisillalt järjekordset Türi rattaklubi ühistreeningut. Kindlasti pane pähe kiiver, võta kaasa vastav varustus juhul, kui rattaga peaks midagi . Laussajuga treeningut ei toimu. Treeningu keskmine tempo tuleb üldjuhul 26-27 km/h. Oluline on kommunikatsioon ning märgu andmine eesolevatest ohtudest. (käemärgid, hüüded) Sõidetakse paarides üksteise tuules. Lisainformatsioon sotsiaalmeedias Türi rattaklubi koduleheküljel või vastava nimelisel üritusel.

14.06 kell 18:00 toimub Koerus Järvamaa Rattakrossi seeriavõistluse III etapp. Seekordne etapp sõidetakse Koeru terviseradadel. Üldarvestuse võistlusklasside esikolmikut autasustatakse medalite/karikate ning meenetega. Lisaks eriauhinnad. Osavõtumaks etapist on 3 eurot, õpilastele ja pensionäridele 2 eurot, eelkooliealistele tasuta. Iga võistleja vastutab oma tervisliku seisundi eest ise, kiiver on kohustuslik. Juhend kättesaadav Türi Spordiklubide Liidu kodulehelt. Koeru etappi viib läbi Koeru Spordiklubi (5053525)

14.06 kell 18:00 Väätsal rannavolle- ja petankiõhtu. Osaleda võivad kõik, kes soovivad. Võistkonnad moodustame kohapeal ja mängime mõnuga pimedani välja. Mängude pingelisus on garanteeritud. Igal etapil loosime välja pisikese meene ja loomulikult toimub eelneval hooajal ülipopulaarseks saanud Jackpot mäng. Osavõtutasu rannavolle puhul on 4 eurot paari kohta ning petankil 2 eurot paari kohta. Lisainformatsioon Taavi Parts, vaatsa@tervisekompleks.ee

16.06 kell 10:00 traditsiooniline Kabala küla ja naabrite päev. Kell 10 alustatakse kergejõustikuga, kus on kavas sprindid, kaugushüpe, pallivise, kuul. Seda erinevates vanuseklassides. Kell 11:00 minnakse edasi võrkpalliga Kabala rannavolle väljakul. Iga ala kolmele esimesele medalid. Võistlust korraldab Kabala Kultuuri ja Spordi Selts. (5300 3987)

16.06 kell 11:00 Käru Spordipäev. Spordipäev avatakse kell 11:00 – kavas on tervitustantsud, Käru noorte ja vallajuhtide jalgpallimäng. Kell 11:45 alustatakse Kergejõustiku võistlustega. Lisaks on kavas noolemäng, ergomeeter, lastele jalgrattaralli ning discgolf. Spordipäeva autasustamine toimub peale alade lõppu. Juhend on kättesaadav valla kodulehelt ürituste alt või sotsiaalmeediast.

17.06 kell 11:00 Käru petanki seeriavõistluse II etapp Käru põhikooli staadionil. Võistlussüsteem toimub vastavalt võistlejate arvule. Etappide parimaid autasustatakse meenetega. Üldarvestuse parimat võistlejat autasustatakse karika ja meenega. Võistlejatele on osavõtumaks etapilt 1 euro. Korraldaja kontakt Anne Sillamaa (58018974) Juhend saadaval Türi Spordiklubide Liidu kodulehel.

 

Teate koostas:
Martin Kaschan
Türi vallavalitsuse terviseedenduse spetsialist
550 2206
Martin.Kaschan@tyri.ee