Türi vallavanem tervitas kõige värskemaid vallakodanikke

Eile olid Türi valla kõige pisemad kodanikud kutsutud Türi kultuurimajja vallavanema vastuvõtule.

Vallavanema sõnul oli Eesti 100-st kantuna soov, et Türi valda võiks aasta jooksul sündida 100 beebit. Soov läks täide ja tegelikult isegi enam, kui soovida julgeti. Vallavanema vastuvõtule oli kutsutud 117 Türi valla värskeimat kodanikku, neist 50 poissi ja 67 tüdrukut. Kohale oli sellele tähtsale sündmusele saanud tulla 74 last oma emade-isade õdede-vendadega. Vanim kutsututest oli sündinud 26.09.2017 ja noorim 28.09.2018.

Beebipeol esinesid vallauusikutele Türi-Alliku lasteaia lapsed Maria-Liisa Mättas, Lovise Heinsaar ja Romet Jõesma Piia Kuldpärg juhendamisel, spordiklubi Kati tantsurühm Liblikad Katrin Särkineni juhendamise ja Türi lasteaia laululapsed Grete-Liis Leiste, Dene-Ly Lepiste, Kaisa Pärn ning Gerda Härm Janika Oja juhendamisel.

Kõik beebid said omale kingituseks Türi triibustikuga käsitööna valminud fotoalbumid, mille autoriks on Türi vallavalitsuse haridus-, sotsiaal-, kultuuriosakonna juhataja Triin Pärna ja raamatud „Pisike puu".

Peale aktuse ametlikku osa said kõik soovijad lasta endast koos vallavanemaga fotoseina ääres pilti teha süüa Kevade kohviku poolt valmistatud kooki.

Teade neile, kes olid vallavanema vastuvõtule kutsutud, aga mingil põhjusel tulla ei saanud, saate oma lapse kingituse kätte vallamajast 1. korruselt teabespetsialisti käest. Palume sellele järgi tulla hiljemalt käesoleva aasta viimasel päeval. Vallamaja on avatud E-R 8.17 (lõuna 13-13.30) ja R 8-14.

Palju õnne veelkord kõigile pisikestele vallakodanikele ja nende vanematele!

PS! Peo pilte me avalikult üles ei pane. Saadame lingi e-posti aadressile. Piltide ja videodega läheb natukene aega. Varuge palun kannatust.

Merle Rüütel

Avalike suhete juht

merle.ryytel@tyri.ee