Türi vallavanem Pipi-Liis Siemann osaleb täna Tartus hariduskonverentsil paralleelsessioonis "Koolipidaja roll haridusinnovatsioonis"

Täna toimub Tartus hariduskonverents "Olen kohal, mõtlen kaasa" teine päev, kus keskseks teemadeks on õpilaste vaimse õpikeskkonna kujundamine ning oskus olla kohal siin ja praegu.

Kell 12.30 osaleb Türi vallavanem Pipi-Liis Siemann paralleelsessioonis "Koolipidaja roll haridusinnovatsioonis".

Pipi-Liis on õppinud esmalt lasteaiaõpetajaks ning seejärel sotsiaaltööd, töötanud sotsiaaltöö spetsialistina ning arendusjuhina nii kohalikus omavalitsuses kui kutsekoolis. Ta töötab seitsmendat aastat Türi vallavanemana ning on ametiülesannete käigus juhiks, suunajaks ning abiliseks kümnele haridusasutuse juhile. Pipi-Liis õpib Tallinna Ülikoolis hariduse juhtimise magistriõppes, et tunda nüüdisaja väljakutseid hariduses ning ühiskonnas ja olla muutustes arukaks otsustajaks ning toetajaks.

„Kool on kohtumispaik erinevatele inimestele, vaadetele, väärtustele ja kogemustele. Vaimne õpikeskkond meie koolides peab looma võimalusi, avardama maailmapilti, andma võimaluse katsetada, osaleda ning arvamusi kujundada; ergutama unistusi ja andma nii õpilastele kui õpetajatele eduelamuse", on vallavanem Pipi-Liis Siemann veendunud.

Vaata täpsemalt SIIT

Teate koostas:

Merle Rüütel

avalike suhete juht

merle.ryytel@tyri.ee