Enampakkumine sõiduki võõrandamiseks

Türi Vallavalitsus korraldab avaliku kirjaliku enampakkumise Türi vallale kuuluva sõiduki Ford Transit, registreerimismärk 029BGK, võõrandamiseks.

Sõiduki andmed:

 • Ford Transit 350L VAN;
 • registreerimismärk 029BGK;
 • esmane registreerimine  14.07.2011;
 • mootori töömaht 2198 cm3;
 • mootori võimsus 103kW;
 • kere nimetus mahtuniversaal;
 • kere värvus valge;
 • kütus diislikütus;
 • käigukast manuaal;
 • veoskeem esivedu;
 • tehnoülevaatus kuni 11.2020.

Alghind

Enampakkumise objektiks oleva sõiduki alghinnaks on 5 000 (viis tuhat) eurot.

Sõidukiga tutvumine

Sõidukiga on võimalik tutvuda tööpäevadel. Konkreetne aeg tuleb eelnevalt kokku leppida Türi Vallavalitsuse majandusosakonna juhatajaga (Urmas Kupp, telefon 509 1415).

Pakkumise esitamine

Pakkumine tuleb esitada Türi Vallavalitsusele kui ametiasutusele (Kohtu tänav 2, Türi linn, Türi vald või digitaalselt allkirjastatult e-posti aadressile vallavalitsus@tyri.ee) hiljemalt 10. oktoobril 2019 kella 12.00ks.

Pakkumises peavad sisalduma järgmised andmed:

1) pakkuja nimi (füüsilise isiku ees- ja perekonnanimi või juriidilise isiku äriregistrisse või mittetulundusühingute ja sihtasutuste registrisse kantud nimi), juriidilise isiku puhul ka esindaja nimi, füüsilise isiku isikukood või juriidilise isiku registrikood, füüsilise isiku elukoha aadress või juriidilise isiku äriregistrisse või mittetulundusühingute ja sihtasutuste registrisse kantud asukoha aadress ning sidevahendi andmed (telefon, e-post);

2) sõiduki mark ja mudel ning registreerimismärk, millele tehakse pakkumine;

3) pakutav hind eurodes;

4) kinnitus selle kohta, et soovitakse osaleda enampakkumisel, ollakse tutvunud pakkumise tingimustega ning sõiduki seisukorraga;

5) pakkumise tegemise kuupäev;

6) pakkumise esitaja allkiri.

Enampakkumise tulemused

Enampakkumise võitja selgitamisel eelistatakse kõrgemat pakutud hinda.

Enampakkumise tulemused tehakse teatavaks hiljemalt pakkumise esitamise tähtpäevale järgneva nädala jooksul.

Enampakkumise võitjale ning isikutele, kelle pakkumine lükati tagasi, saadetakse vastav teade tähtkirja, elektronkirja või käsipostiga.

Müügilepingu sõlmimine ja ostuhinna tasumine

Enampakkumise võitjaga sõlmitakse müügileping kirjalikult 15 (viieteist) tööpäeva jooksul alates võitja teatavaks tegemisest. Sõiduki omandiõiguse ümbervormistamine toimub autoregistrikeskuses või Maanteeameti e-teeninduses. Sõiduki valdus antakse üle peale omandiõiguse ümbervormistamist.

Sõiduki ostuhind peab olema laekunud Türi Vallavalitsuse arvelduskontole nr EE731010702003740008 AS SEB Pangas vähemalt 3 (kolm) tööpäeva enne müügilepingu sõlmimise päeva.

Müügilepingu mittetähtaegse sõlmimise korral võimaldatakse leping sõlmida sõidukile paremuselt teise pakkumise teinud isikul.

Kõrvalkulude tasumine

Sõiduki omandiõiguse ümbervormistamisega seotud riigilõivu tasub ostja.