« Tagasi

Käru Südamekodus ei ole koroonaviirusesse nakatunuid ja kohatasu sel aastal ei tõuse

Esmaspäeva hilisõhtul (30. märtsil) võeti Käru Südamekodu 27 töötajalt ja 73 elanikult viirus COVID-19 proovid. 1. aprillil saadud proovivastustest selgub, et Käru Südamekodus ei ole tänase seisuga ühtegi koroonaviirusesse nakatunut.

Vastavalt terviseameti juhistele kehtib Käru Südamekodus jätkuvalt külastuskeeld ja see kehtib ka väljaspool asutuse siseruume. Õues kohtumised ei ole samuti lubatud. Ainult kontakte vältides on võimalik nakatumist ära hoida!

„Mõistan töötajate hirmu viirusesse nakatumise ees. Kasvanud vastutus tekitab hooldustöötajatel suure füüsilise ja vaimse pinge, mis annab kindlasti ka töötajate tervislikus seisundis tunda," ütles Käru Südamekodu juhataja Heili Burmeister ja palub siirast südamest töötajatel selles keerulises olukorras rahu säilitada.

Heili Burmeister annab ka teada, et aprillist alates ei tõuse kohatasu Käru Südamekodus (ega kogu Südamekodude grupis). „Me korrigeerime hindu üks kord aastas. Tavapäraselt teeme seda igal aastal 1.jaanuaril, kuna selleks ajaks on selgunud riigipoolsed maksumuudatused ja samuti saame siis ka juba arvesse võtta eelmise perioodi majanduskulusid nagu nt elekter, toit, ja kütte hinnatõus," selgitab Burmeister.

Olukord on ebamugav meie kõigi jaoks, kuid ainult piiranguid seades ja neid täites, saame hoida oma eakaid ning ära hoida viirusepuhangu.

Infot saab küsida telefonil +372 5172057 või e-posti teel heili@sudamekodud.ee

Hoiame üksteist ja püsime terved!

 

Teate edastas:

Merle Rüütel

avalike suhete juht

merle.ryytel@tyri.ee