Muudatused Eesti Vabariigi 103. aastapäeva tähistamise osas Türi vallas

OLULINE TEADE!
 
Koroonaviiruse leviku hoogustumise tõttu Eestis, viirusesse nakatunud inimeste arvu kiire kasvu tõttu Järvamaal ja viiruse leviku tõkestamise soovist lähtuvalt, otsustasid Türi vallavalitsus ja Türi kultuurikeskus, et 22. veebruaril kell 19 Türi kultuurikeskuses toimuv Eesti Vabariigi 103. aastapäevale pühendatud kontsertaktus „Kooskõla lahkhelid" korraldatakse väga piiratud osalejatega.
 
Aktusele on oodatud AINULT Türi valla konkursi "Aasta tegu, aasta tegija ja aasta küla 2020" laureaadid ja nominendid (kutsete alusel).
 
Kontserdi osa lükkub edasi.
 
Vabandame teiste kutse saajate ees ja palume mõistvat suhtumist.
 
Konkursi võitjate tunnustamine salvestatakse ja seda on võimalik järgi vaadata Türi valla veebilehelt www.tyri.ee, Facebooki lehelt Türi vald ja Türi Kultuurikeskus.

Samuti annab Türi kultuurikeskus teada, et:

24. veebruaril kell 14.30 Väätsa mõisas toimuvat Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud kontsertaktust on võimalik jälgida otseülekandena Türi Kultuurikeskuse Facebooki lehelt.
 
Kultuurisündmused Türi vallas jäävad ära/ või lükkuvad edasi vähemalt 8. märtsini. Palun jälgige jooksvalt teateid Türi kultuurikeskuse kodulehelt ja Facebooki lehelt Türi Kultuurikeskus.
 
Täpsem info:
Ülle Välimäe