« Tagasi

Noorte Tugila pakub koolitusi

Noorte Tugila programmi raames pakutakse veebruarist kuni maini mitmeid põnevaid koolitusi. Noortejuht Reelika Roosilehe teatel on koolitustele oodatud noored vanuses 15-30 eluaastat, kodused emad ja ka need, kes on dilemma ees- kas ja kuidas siseneda töömaailma või minna hoopis edasi õppima. "Koos leiame lahendusi ja võimalusi. Koolituste sisu ja koolitaja osas saab öelda ka oma soovid. Koolituste raames toimuvad ka mitmed väljasõidud messidele, ettevõtetesse või külastame kohta, mille just teie ise välja pakute," täpsustas Roosileht.

Tasuta koolitused toimuvad Türi Noortekeskuse teise korruse seminariruumis järgmistel aegadel:
Teisipäeval, 16. veebruaril on motivatsioonikoolitus „Viuhhti"- Eneken Savi, Süda-Eesti Sotsiaalkeskus sotsiaalala töötaja.
Kolmapäeval, 17. veebruaril kell 14.00-15.30 Enesetundmine ja sissejuhatus töömaailma- Sirli Kriisa, Rajaleidja karjääriinfo spetsialist.
Teisipäeval, 23. veebruaril kell 10-12 Töö vajalikkus. Tööks vajalike oskuste kaardistamine, ülekantavad oskused. Mida on vaja selleks, et tööturul edukas olla - Katri Kanarbik, Eesti Töötukassa karjääriinfo spetsialist.

Koolituste raames pakutakse teed/kohvi ning suupisteid. Palume end eelnevalt koolitusele registreerida: reelika.roosileht@tyri.ee  või tel 5301 0311. Järgmiste kuude koolituste kava avaldatakse veebruari lõpus.

Registreeri end nõustamisele ja osale vähemalt neljal koolitusel! Osalejate vahel loositakse välja viis Järva Tarbijate Ühistu 20 eurost kinkekaarti ja mitmeid muid auhindu.


Reelika Roosileht
Türi valla Noorte Tugila
noorsootöötaja tel 5301 0311
reelika.roosileht@tyri.ee

Teate edastas
Katrin Soomets
kultuuri- ja avalike suhete spetsialist
384 8231, 5332 6401
katrin.soomets@tryri.ee