Türi valla külade talvemängud jätkuvad 22. veebruaril

III Türi valla külade talimängude I etapil osales kokku üheksa küla, neist Kabala ja Põikva olid väljas kahe võistkonnaga. Lauamängud võitis Kabala I võistkond, järgnesid Kringliküla ja Türi-Alliku. Tulemusi alade kaupa vaata siit.

Talimängude II etapi võistlused (suusatamine, ree- ja kelgusõit) toimuvad pühapäeval, 22. veebruaril kell 12 Rassi külas Kabelimäel.
Võistluste paremaks korraldamiseks, vahendite täpsemaks soetamiseks ning osalejate toitlustamiseks on vajalik eelregistreerimine 17. veebruariks telefonil 525 0582 (Mati Sadam) või aadressil mati.sadam54@gmail.com

Suusatamises ei ole võistkonna suurus piiratud, kuid arvesse läheb 8 paremat tulemust. Reesõidu võistkonnas peab võistlusjuhendi järgi olema  4 meest ja 1 naine (naine võib asendada meest).  Kelgutamise võistkonnas on 2 tüdrukut ja 2 poissi, kelle vanus on kuni 14 aastat. Iga küla võib ree- ja kelgusõidus välja panna kuni kaks võistkonda, kuid arvesse läheb parim võistkond.
Juhendiga saad tutvuda siin.

Külade talvemängude eesmärgiks on populariseerida vallaelanike seas sportlikke tegevusi ning välja selgitada valla sportlikum küla. Võistlustest võivad osa võtta Türi valla külade elanikud ja nende sugulased (vanemad, vanavanemad, lapsed, õed, vennad).


Teate koostas
Katrin Soomets
kultuuri- ja avalike suhete spetsialist
384 8231, 5332 6401
katrin.soomets@tyri.ee