« Tagasi

KORRAKAITSEAMETNIK- otsime sind meie meeskonnaga liituma!

Türi Vallavalitsus kuulutab välja konkursi korrakaitseametniku ametikohale, kandideerimine on avatud kuni 16. juuni tööpäeva lõpuni.

Kui Sul on soov panustada oma energiat, teadmisi ja oskusi, et muuta Türi vallas elamist turvalisemaks ja oled valmis selle nimel pühendunult töötama, julged juhtida tähelepanu ja oskad juhendada kitsaskohtade eemaldamisel, oled oodatud liituma meeskonnaga.

Sinu peamisteks tööülesanneteks on osaleda avaliku heakorra tagamisel, teostada järelvalvet ja nõustada vallakodanikke.

Ootame just Sind, kui sul on erialane haridus, hea suhtlemis- ja väljendusoskus, oled hea  pingetaluvusega ning algatus- ja analüüsivõimeline.  Oluline, et omad autojuhilube.

Kasuks tuleb eelnev töökogemus kohalikus omavalitsuses.

Omalt poolt pakume võimalust luua Türi valla kodanikele paremat elukeskkonda, mitmekesist ja vastutusrikast tööd, konkurentsivõimelist töötasu 1600-1700 eurot kuus ning põhipuhkust 35 päeva, millele lisandub 3 tasustatud tervisepäeva.Lisaks enesetäiendamise võimalusi ja tööalasteks sõitudeks võimalust kasutada ametiautosid ning saada hüvitist isikliku auto kasutamisel.

Kandideerimisavalduse koos CV, haridust tõendava dokumendi koopia ja palgasooviga palume saata kuni 16. juuni tööpäeva lõpuni aadressile vallavalitsus@tyri.ee  või posti teel Hariduse 3, Türi linn, Türi vald, Järvamaa

Täpsemad ülesanded on välja toodud töökuulutuses.

 

Lisateave

Raivo Raamat
majandusosakonna juhataja
509 1415
Raivo.raamat@tyri.ee

 

Teate toimetas

Silvi Lukjanov
avalikud suhted
Türi Vallavalitsus
silvi.lukjanov@tyri.ee