« Tagasi

Türi vallavanemana alustab Kati Nõlvak

Türi vallavolikogu kinnitas vallavalitsuse liikmete arvuja liikmed ning ühes vallavalitsuse III koosseisu kinnitamisega alustab vallavanemana Kati Nõlvak. 

Türi Vallavolikogu kinnitas Türi Vallavalitsuse III koosseisu neljaliikmelisena ning kinnitas Türi Vallavalitsuse III koosseisu. Selle kohaselt alustab täieõigusliku vallavanemana Kati Nõlvak Vallavalitsuse palgalise liikme, abivallavanemana jätkab Elar Niglas, vallavalitsuse palgalise liikmena Mart Järvik ja vallavalitsuse mittepalgalise liikmena Kaja Sepp. 

Vallavanem Kati Nõlvak selgitas volikogu liikmetele, et abivallavanema Elar Niglase koordineerida ja korraldada on jätkuvalt haridus-, kultuuri- ja spordi valdkonna tegevused ja areng ning infotehnoloogiliste arengute valdkond. Mart Järviku koordineerida ja korraldada jääb nüüdsest vaid valla elamumajandus.  

Vallavalitsuse mittepalgalise liikme Kaja Sepa rolliks on jälgida vallavalitusse tööd kotka pilguga ja olla tasakaalustavaks jõuks. 

 

Vallavanem Kati Nõlvak  on seda meelt, et Türi vald saab olema hästi hoitud ja targalt juhitud. "Vallavanemaks olemine on suur au ja ka vastutus ning olen valmis tööd tegema selle nimel, et meie kõigi elu Türi vallas läheks vaid paremaks," kinnitas ta.  

Kati Nõlvak alustas Türi Vallavalitsuses vallavalitsuse liikmena tööd eelmise aasta 29. novembrist. Tema korraldada ja koordineerida oli innovatsiooni ja sotsiaalvaldkond. 

 

Teate koostas

 

Silvi Lukjanov

avalikud suhted
Türi Vallavalitsus
avalikud.suhted@tyri.ee

 

Pildil: Türi Vallavaolikogu esimees Andrus Eensoo õnnitleb vallavanem Kati Nõlavkut /Silvi Lukjanov, avalikud suhted