Valdkonna UUDISED

« Tagasi

Toimus Türi maratoni IV etapp

15. juunil toimus Türi Maratoni neljas etapp Türi linna staadionil. Tegemist oli seeriavõistluse kõige lühemate distantsidega, kus jooksjatel tuli läbida 200m, 400m, 800m ja miilijooks. Kohal oli ka maratonimees Roman Fosti, kes tegi koos lastega soojenduse ja näitas, milline peaks olema tegelikult ettevalmistus enne jooksu.

200m pikkusel distantsil jooksid koolieelikud ja kiireimat aega näitas seekord Türi tüdruk Teili Gritšenko, kellele märgiti ajaks 39,6 ja poistest oli kiireim Viljandi poiss Frank Hansmann ajaga 39,7. 400m distantsil näitas kiireimat aega 8-9 aastaste vanuseklassis Roberts Pacevits (1.32,7) ja kiireim tüdruk oli Leelo Sepp (1.36,9).

Samal distantsil, kuid 10-11.aastaste vanuseklassis oli kiireim Marten Toomela, kellele märgiti ka selle distantsi parim aeg (1.15,9) ja tüdrukutest oli kiireim Annaliisa Aren (1.18,8). 800m jooksus lõpetas esimesena Paidest pärit Egert Suits, kellele märgiti ajaks 2.19,0 ja kiireim tüdruk oli Mulgi valda esindav Romi Israel ajaga 2.47,6.

Miilijooksus tuli võistlejatel läbida neli ringi ehk 1609m. Türilane Johannes Laur võttis kindla võidu ajaga  4.40,5. Üldarvestuses teise koha võitnud Põhja-Sakala valda esindav Raivo Nõmm lõpetas ajaga 5.02,2 ja üldarvetsuse kolmas oli Siim Hansmann ajaga 5.03,5. Naistest oli kõige kiirem taaskord Põltsamaalt pärit Ingrid Riipus (5.50,2), teine koht kuulus Türilt pärit Anet Adamsonile (6.11,5) ja kolmas oli Ritve Reinumäe Raplast (6.12,0).

Türi Maratoni viies etapp toimub 13.juulil Türi-Alliku kergliiklusteel algusega Veskisilla parklast.