« Tagasi

Kooliaasta algus Türi Ühisgümnaasiumis

Türi ühisgümnaasiumi avaaktusel tõi koolidirektor kooliaasta alguse puhul esile Fred Jüssi mitmetähendusliku ja mõtlemapaneva mõttekillu ning vilistlasest abivallavanem soovitas õppuritel kohe hooga alustada.

Türi Ühisgümnaasiumi koolipere alustas kooliaastat tavapäraselt koolilipu sissetoomise ja laulmisega, kaunilt kõlasid nii kodumaa hümn kui ka kooli oma laul.

Koolidirektor Katrin Puusepp märkis tervituskõnes: „Ära mine mööda rada, mis su ees on, vaid mine sealt, kus seda pole, ja jäta ise jäljed. See Fred Jüssi mõttekild on mitmetähenduslik ja mõtlemapanev, natuke salapäranegi. Mul on väga hea meel, et saame täna kõik koos tähistada tarkusepäeva ja alustada uut aastat!" Tervituskõne täistekst on loetava siin

Vallapoolses tervituskõnes kutsus koolivilistlasest abivallavanem Elar Niglas kümnendikel kooliaastaid kohe hooga alustama, sest muidu võivad kolm aastat kui sõrmenipsu kiirusel mööduda. "Kui kohe 10. klassis hooga ei alusta, võib pärast tunda kahetsust, et need kolm aastat selles toredas koolis nii lühikeseks jäid," lisas ta.

Pildid kooli 1. septembri aktusest siin, pildistas Silvi Lukjanov/Türi valla avalikud suhted