Dokumendiregister

6.12.21

DOKUMENDIREGISTRI KASUTUSJUHEND

Klõpsates allpool lingil DOKUMENDIREGISTER avaneb dokumendiregistri avaleht. Dokumendiregistri avalehe vasakus veerus kuvatakse dokumendipuu dokumendiliikide kaupa.

Dokumendi otsimiseks tuleb kõigepealt valida dokumendipuus soovitav dokumendi liik. Klõpsates dokumendiliigil, avaneb otsinguvorm, mis võimaldab otsida konkreetset dokumenti erinevate  andmete järgi. Pärast otsinguks teadaolevate andmete sisestamist, tuleb kõpsata klahvil „Otsi", misjärel kuvatakse otsitava dokumendi registreerimisandmed.  

Klõpsates klahvil „Otsi" ilma dokumendi parameetreid määratlemata, avaneb nimekiri kogu valitud liigi dokumentidest registreerimise kuupäeva järgi kahanevalt (uuemad dokumendid on eespool). Vajadusel saab järjekorda muuta (vanemad dokumendid on eespool) klõpsates  kuupäevade kohal (tabelipeas) oleval lahtril.

Kui otsitavale dokumendile ei ole kehtestatud juurdepääsupiirangut, juurdepääsupiirang on kehtetuks tunnistatud või on kohustus tagada juurdepääs üksnes sellele osale  dokumendist, mille kohta juurdepääsupiirangud ei kehti, siis on registreeringule lisatud ka dokumendi fail. Dokumendi sisu saab vaadata klõpsates failil.

DOKUMENDIREGISTRI SISUJUHT

- endine Käru vald (kuni 31.12.2017) - dokumente saab küsida teabenõude korras Türi vallavalitsuselt
- endine Väätsa vald (kuni 31.12.2017) - dokumente saab küsida teabenõude korras Türi vallavalitsuselt

DOKUMENDIREGISTER 

Dokumendiregistri otselingid:

Vallavolikogu otsused

Vallavolikogu istungite protokollid

Vallavalitsuse korraldused

Vallavalitsuse istungite protokollid