Kontaktid

Aadress: Hariduse tänav 3, Türi linn, 72213, Türi vald, Järva maakond  Asukoht kaardil 

Registrikood: 75033460
Arvelduskontod: 
SEB: EE731010702003740008
SWED: EE772200001120170327
LHV: EE537700771005278726
Coop Pank: EE354204278616389901
Viitenumber: 10064900

E-post: vallavalitsus@tyri.ee 
Telefon: 5332 8284; 384 8200

E-arved (makse saaja Türi Vallavalitsus): saata XML-formaadis otse meie operaatorile Omniva AS

Alates 01. juulist 2019 võtab Türi Vallavalitsus vastu ainult masinloetavaid arveid läbi operaatori. Arvetel palume ära märkida kontaktisiku nimi, kes on kauba või teenuse tellinud. Arvete tasumisel on kohustuslik kasutada viitenumbrit. Maksete tegemisel ilma arveta on viitenumber 10064900.
Türi Vallavalitsusel on krüpteerimiseks kasutusele võetud krüptopulk.

Tööaeg: E-N 8-17, lõuna 13-13.30, R 8-14.

Väätsa teeninduskoht-  Kooli tn 10, Väätsa alevik    Asukoht kaardil

Käru teeninduskoht- Viljandi mnt 17, Käru alevik   Asukoht kaardil 
Oisu teeninduskoht- Estonia pst 1, Oisu alevik  Asukoht kaardil 
Kabala teeninduskoht- Pargi tn 1, Kabala  Asukoht kaardil

  • Avaldatud e-postiaadressid on mõeldud ametiasutuse tegevusega seotud asjaajamiseks ning neid ei kasutata erakirjavahetuseks.
  • Ametnikud, kellele ei ole kehtestatud vastuvõtuaegasid, teenindavad isikuid ametiasutuse tööajal.
  • Väljaspool vastuvõtuaega palume kohtumine eelnevalt telefoni teel kokku leppida.

Vallavanem ja talle otse alluvad ametnikud

Ametikoht

Nimi

Kontaktid

Haridus ja eriala

Vallavanem

Türi vallavanema valimine (otsus)

Türi Vallavalitsuse I koosseisu muutmine (otsus)

Pipi-Liis Siemann 

puhkab 19.07-1.08

527 9775
vallavanem@tyri.ee 
 

kõrgharidus, haridusjuhtimise magister

Abivallavanem
Ametijuhend

Elari Hiis

puhkab 16.08-29.08

5340 2901
Elari.Hiis@tyri.ee 

kõrgharidus, halduskorraldus

Arendusjuht
Ametijuhend

Üllar Vahtramäe

puhkab 28.06-01.08

504 0112
Yllar.Vahtramae@tyri.ee

kõrgharidus,
põllumajanduse ökonoomika

Korrakaitseametnik
Ametijuhend

Pille Reinsalu

puhkab 28.06-02.08

5622 5011
Pille.Reinsalu@tyri.ee 

rakenduskõrgharidus, ärijuhtimine

Avalike suhete juht
Ametijuhend

Merle Rüütel

5332 6401
Merle.Ryytel@tyri.ee

kõrgharidus, ajakirjanduse- ja kommunikatsiooni magister

 

Haridus-, kultuuri- ja sotsiaalosakond

Ametikoht

Nimi

Kontaktid

Haridus ja eriala

Osakonna juhataja
(asendaja)
Ametijuhend

Kaia Iva

 

5557 6916
Kaia.Iva@tyri.ee

kõrgharidus,
matemaatika-füüsika
 

Sotsiaaltööspetsialist
Ametijuhend

Kaja Laanest
puhkab 19.07-06.08

504 7821
Kaja.Laanest@tyri.ee 
E, K, N

kõrgharidus, ärijuhtimine

Sotsiaaltööspetsialist
Ametijuhend

Astrit Ujok

 

5322 5674
Astrit.Ujok@tyri.ee 
E, K, N

rakenduslik kõrgharidus,

sotsiaaltöö

Eestkostespetsialist
Ametijuhend

Ingrid Hiis
puhkab 26.07-8.08

511 2435
Ingrid.Hiis@tyri.ee
E, K

rakenduslik kõrgharidus,
sotsiaaltöö

Sotsiaaltööspetsialist
Ametijuhend

Krista Marrandi

puhkab 19.07-6.08

387 1075; 525 1617
Krista.Marrandi@tyri.ee
E 14-16 (Kabala) 
T 14-16 (Oisu)
K 9-13 (Kabala)
N 8-12 (Oisu)

kõrgharidus,

kaubatundmine ja kaubanduse organiseerimine

Sotsiaaltööspetsialist
Ametijuhend

Kaidi Rammo

puhkab 19.07-1.08

5333 1869 
Kaidi.Rammo@tyri.ee 
vastuvõtt Kärus ja Väätsal ainult eelneval kokkuleppel

rakenduslik kõrgharidus,
sotsiaaltöö

Terviseedenduse
spetsialist
Ametijuhend
Eva Seera 5884 8780
Eva.Seera@tyri.ee
 

 

Ametikoht Nimi Kontaktid Haridus ja eriala

Lastekaitsespetsialist 
Ametijuhend

Taivi Babatunde

 

5332 4268
Taivi.Babatunde@tyri.ee
E, K- Türi
piirkond Oisu, Kabala, Laupa

rakenduslik kõrgharidus,
kohtueelne uurimine; sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldamine

Lastekaitsespetsialist
Ametijuhend

Leila Suits

puhkab 19.07-06.08
 

5347 7008
Leila.Suits@tyri.ee
piirkond Türi, Väätsa, Käru
kõrgharidus, 
sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse magister


SOTSIAALHOOLDAJAD vt siit

Ametikoht Nimi Kontaktid Haridus ja eriala

Haridusspetsialist
Ametijuhend

Anne Viljat
puhkab 21.06-17.08

512 1815
Anne.Viljat@tyri.ee

kõrgharidus,
filoloog, eesti keele ja kirjanduse õpetaja

Haridusspetsialist
Ametijuhend

Kati Adul

puhkab 19.07-1.08; 9.08-15.08

5393 2270
Kati.Adul@tyri.ee

kõrgharidus

 

Majandusosakond

Ametikoht

Nimi

Kontaktid

Haridus ja eriala

Osakonna juhataja
Ametijuhend

Urmas Kupp

puhkab 19.07-01.08; 9.08-15.08

509 1415
Urmas.Kupp@tyri.ee

kõrgharidus,
põllumajanduse
mehaniseerimine

Maakorraldusspetsialist
Ametijuhend

Ülle Surva

puhkab 12.07-30.07; 30.08-10.09

5340 6933 
Ylle.Surva@tyri.ee

kõrgharidus

Ehitusspetsialist
Ametijuhend

Kalev Pagarand

puhkab 16.08-27.08

5347 2657
Kalev.Pagarand@tyri.ee 
 

kõrgharidus,
põllumajanduse
mehaniseerimine

Varahaldusspetsialist
Ametijuhend

Annely Grazer

puhkab 19.07-05.08

5886 3255

Annely.Grazer@tyri.ee

rakenduslik kõrgharidus

Ehitus- ja keskkonnaspetsialist
Ametijuhend

Grete Kaljulaid

puhkab 19.07-01.08

522 7326
Grete.Kaljulaid@tyri.ee

kõrgharidus,

geoloogia ja keskkonnatehnoloogia

 

Rahandusosakond

Teenistuskoht

 Nimi

 Kontaktid

Haridus ja eriala

Finantsjuht
Ametijuhend

Aime Roosioja

puhkab 23.08-31.08

5344 7843
Aime.Roosioja@tyri.ee

kõrgharidus,
rahandus ja krediit

Pearaamatupidaja
Ametijuhend

Küllike Teppo

puhkab 02.08-19.08

526 7892
Kyllike.Teppo@tyri.ee

kõrgharidus,
põllumajanduse raamatupidamine
ja analüüs

Vanemraamatupidaja
töölepinguline

Signe Tõõtsu

puhkab 12.07-27.07; 12.08-25.08

525 7943
Signe.Tootsu@tyri.ee

 

Raamatupidaja
töölepinguline

Reet Eelmäe
puhkab 9.08-19.08

513 6821
Reet.Eelmae@tyri.ee 
kassatoimingud N 9-13

 

Raamatupidaja
töölepinguline

Maive Leif 

puhkab 09.08-19.08

512 4747
Maive.Leif@tyri.ee

 

Raamatupidaja
töölepinguline

Ülle Sizask

puhkab 09.08-19.08; 13.09-15.09
 

501 9570
Ylle.Sizask@tyri.ee

 

 

Kantselei

Teenistuskoht

 Nimi                    

         Kontaktid

 Haridus ja eriala

Vallasekretär
Ametijuhend

Lii Laanemets

puhkab 19.07-06.08

526 5704
Lii.Laanemets@tyri.ee
 

kõrgharidus,
pedagoogika ja algõpetuse metoodika;
valla- ja linnasekretäride kutsekomisjoni tunnistus

Jurist
Ametijuhend

Marje Pärn
puhkab 09.08-19.08

5333 0476
Marje.Parn@tyri.ee

kõrgharidus, õigusteadus

Vallasekretäri abi
Ametijuhend

Aime Linke

502 7808
Aime.Linke@tyri.ee

kõrgharidus, ärijuhtimine

Teabespetsialist
Ametijuhend

Merike Lõhmus

puhkab 19.07-6.08

5332 8284; 384 8200
Merike.Lohmus@tyri.ee

kõrgharidus,
majandusliku informatsiooni mehaniseeritud töötlemise 
organiseerimine; perekonnaseisuametniku kutsetunnistus

Teabe- ja andmehaldur, andmekaitsespetsialist
Ametijuhend

Katrin Keevend
puhkab 09.08-13.08

521 3057
Katrin.Keevend@tyri.ee
vastuvõtt 9-13
(rahvastikuregistri toimingud)

kõrgharidus,
majandusküberneetika;
perekonnaseisuametniku kutsetunnistus

Arhivaar
Ametijuhend

Anu Ärm
puhkab 26.07-13.08

520 1287
Anu.Arm@tyri.ee

kesk-eriharidus,
õigusteadus; arhiivikorrastaja
tase 4 kutsetunnistus

Tehnik
töölepinguline

Urmas Ärm

puhkab 26.07-13.08

5341 1062
Urmas.Arm@tyri.ee

 

HALLATAVAD ASUTUSED